Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Myslíže si že xbox S opravdu stihnou prolomit do vánoc ? :D


LelekCZ

Recommended Posts

Fakt jo :D To ani nevim takže už to dělaj aj naší flašeři ?

Vždyť sem ti to říkal ,flash už dávno je ,ale ještě ho dalaďují a testují ,neni uveřejněn pro veřejnost ,čili naši čeští flasheři ZATÍM neflešují.

O Vánocích má officialně vyjít,takže o Vánocích se můžeš optat.

(Možná výjde i dříve ,musíš sledovat forum...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jsem majitelem flashnutého Xboxu, dnes jsem si domů přitáhl nové NFS, ale před hraním to po mě chce aktualizaci Xboxu, mám to povolit, nebo už to obsahuje update i na flash verze, tudíž když to nainstaluju a spustím, blokne mi to jak xbox live tak hdd??? Díky za info!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jsem majitelem flashnutého Xboxu, dnes jsem si domů přitáhl nové NFS, ale před hraním to po mě chce aktualizaci Xboxu, mám to povolit, nebo už to obsahuje update i na flash verze, tudíž když to nainstaluju a spustím, blokne mi to jak xbox live tak hdd??? Díky za info!!!

jsi trochu jinde s otazkou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som pocul ze flash pre S-ko bude az buduci rok ... co sa jedna Vianoc, kludne kup tu konzolu, par tyzdnov/mesiacov pockas a vyjde to

"LT+ SLIM = NO ETA" topic na #fw @EFNet

wajdak: nenapisal si, aky mas flash a aku mechaniku ... novy dashboard obsahuje AP kontrolu, pri originalke toho NFS to nevadi, ale ak mas kopiu, tak by si ju mal skontrolovat s najnovsim abgx (+opatchovat ap25) a flash mat LT+ .. inak dostanes flag (a teoreticky ti hrozi ban)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu