Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kinect bez síťového adaptéru a kde koupit?


xando

Otázka

Zdravím,

chtěl bych k Vánocům Kinect a byl jsem zaúkolován, abych si o sám objednal. Jenže je tu menší problém (tedy kromě toho, že teď není k sehání :D :D). Prý se dají koupit dvě verze - jedna se síťovým adaptérem pro starší konzole a jedna bez. Je tomu skutečně tak, že mi může přijít verze bez kabelu do elektrické sítě? Nemám SLIM konzoli, takže by to byl problém. A jinak, netušíte někdo, kde se dá sehnat do Vánoc?

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud si kupuješ jenom Kinect v balení je vždy i kabel pro propojení se starým (neSlimkovým) Xboxem. Pokud tam není, je to špatný prodejce a Kinect můžeš u něj vrátit, protože ti nedodal kompletní balení. Každopádně pokud kupuješ samotný Kinect, kabel je tam vždy.

Jediné, kdy tam kabel není je, když si kupujes Bundle. To znamená jednu krabici ve které je Xbox Slim (250gb i 4gb)+ Kinect. Ale tohle tedy nekupujes, takze ty tam ten kabel budes mit vzdy. Horsi je kde sehnat, protoze cesky dodavatel tedka Kinecty nema, a to co muzes sehnat ruzne na internetu jsou napriklad francouzske verze, to znamena ze dostanes i francouzskou verzi Kinect Adventures atd... proste je to tedka docela spatne. Doporucuju vetsi retezce (ElectroWorld, Datart ....) Ceny jsou stejne a mas jistotu... ale i ty jich uz moc nemaji no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud si kupuješ jenom Kinect v balení je vždy i kabel pro propojení se starým (neSlimkovým) Xboxem. Pokud tam není, je to špatný prodejce a Kinect můžeš u něj vrátit, protože ti nedodal kompletní balení. Každopádně pokud kupuješ samotný Kinect, kabel je tam vždy.

Jediné, kdy tam kabel není je, když si kupujes Bundle. To znamená jednu krabici ve které je Xbox Slim (250gb i 4gb)+ Kinect. Ale tohle tedy nekupujes, takze ty tam ten kabel budes mit vzdy. Horsi je kde sehnat, protoze cesky dodavatel tedka Kinecty nema, a to co muzes sehnat ruzne na internetu jsou napriklad francouzske verze, to znamena ze dostanes i francouzskou verzi Kinect Adventures atd... proste je to tedka docela spatne. Doporucuju vetsi retezce (ElectroWorld, Datart ....) Ceny jsou stejne a mas jistotu... ale i ty jich uz moc nemaji no :)

Díky moc za informace, tak snad se mi povede nějaký sehnat. Měl jsem strach, že rozbalím Kinect a kabel nikde :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu