Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

EA


nejvetsiborec

Recommended Posts

Myslím, že v klidu mohu prohlásit, že EA je tím nejhorším a nejchamtivějším vydavatelem her a také, že z daleka předehnali i proslulý M$.

Je až neuvěřitelný co v poslední době provádí. Kromě zavádění online passů, pomocí kterých se snaží z hráčů vytáhnout další peníze. Vypínání serverů pro hry, které jsou starší než rok. Promiňte ale toto už je opravdu příliš. A k tomu všemu neschopná a neochotná podpora, která vám ani nehodlá s ničím pomoci, natož sdělit jednoduchou odpověď na jednoduchou otázku.

Je to má reakce na zakoupení hry NfS HP a zároveň také mohu prohlásit, že toto je má poslední hra od EA, co jsem si kdy koupil. Myslel jsem, že když si to koupím s bratrem, že budeme moct hrát oba online. Ale to je chyba, online pass funguje na gamertag ne na konzoli, skvělá práce EA. Takže jeden z nás si musí, myslím že za 800MSP, koupit online pass.

Ještě navíc, proč je na začátku hry trailer na Shift 2? Koupil jsem si snad Hot Pursuit, ne Shift2. Navíc ten trailer jsem už viděl. Chtěl jsem hrát ne čumět na nějakej posr*** trailer na úplně jinou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to blbost hrát online ve dvou na jedné konzoli ? :D

Myslím, že v klidu mohu prohlásit, že EA je tím nejhorším a nejchamtivějším vydavatelem her a také, že z daleka předehnali i proslulý M$.

Je až neuvěřitelný co v poslední době provádí. Kromě zavádění online passů, pomocí kterých se snaží z hráčů vytáhnout další peníze. Vypínání serverů pro hry, které jsou starší než rok. Promiňte ale toto už je opravdu příliš. A k tomu všemu neschopná a neochotná podpora, která vám ani nehodlá s ničím pomoci, natož sdělit jednoduchou odpověď na jednoduchou otázku.

Je to má reakce na zakoupení hry NfS HP a zároveň také mohu prohlásit, že toto je má poslední hra od EA, co jsem si kdy koupil. Myslel jsem, že když si to koupím s bratrem, že budeme moct hrát oba online. Ale to je chyba, online pass funguje na gamertag ne na konzoli, skvělá práce EA. Takže jeden z nás si musí, myslím že za 800MSP, koupit online pass.

Ještě navíc, proč je na začátku hry trailer na Shift 2? Koupil jsem si snad Hot Pursuit, ne Shift2. Navíc ten trailer jsem už viděl. Chtěl jsem hrát ne čumět na nějakej posr*** trailer na úplně jinou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že v klidu mohu prohlásit, že EA je tím nejhorším a nejchamtivějším vydavatelem her a také, že z daleka předehnali i proslulý M$.

Je až neuvěřitelný co v poslední době provádí. Kromě zavádění online passů, pomocí kterých se snaží z hráčů vytáhnout další peníze. Vypínání serverů pro hry, které jsou starší než rok. Promiňte ale toto už je opravdu příliš. A k tomu všemu neschopná a neochotná podpora, která vám ani nehodlá s ničím pomoci, natož sdělit jednoduchou odpověď na jednoduchou otázku.

Je to má reakce na zakoupení hry NfS HP a zároveň také mohu prohlásit, že toto je má poslední hra od EA, co jsem si kdy koupil. Myslel jsem, že když si to koupím s bratrem, že budeme moct hrát oba online. Ale to je chyba, online pass funguje na gamertag ne na konzoli, skvělá práce EA. Takže jeden z nás si musí, myslím že za 800MSP, koupit online pass.

Ještě navíc, proč je na začátku hry trailer na Shift 2? Koupil jsem si snad Hot Pursuit, ne Shift2. Navíc ten trailer jsem už viděl. Chtěl jsem hrát ne čumět na nějakej posr*** trailer na úplně jinou hru.

Ale v tomhle EA trochu chápu. Snaží se bojovat proti teď tak proklamované "zhoubě herního průmyslu" kterou je bazarová prodej, jež je u nás zastoupena především herním řetězcem GAME/JRC (preowned hry). A to je jen odvar toho jak to funguje za oceanem. Přiznám se, že mě trošku naštvalo, když jsem musel kupovat VIP access u BBC2 (ale je to třeba i MoH, Fify...), které jsem vyměnil zde na fóru, ale radši dam 1200 MS points s tim, že budu mít do budoucna všechny mapy zdarma, než že dám jako u activisionu (CoD) za čtyři mapy 1200 MS points. Neřikám, že jsem pro to aby to tak fungovalo, jen chápu proč to tak je. Problém je v tom, že EA asi nepočítá s tím, že se stane to, co se stalo tobě.

Jinak k neproskicetelnemu teaseru se k Shiftu se vyjadřovat nebudu, to už mi trošku připomíná mučící trailery na dvd. Tohle do hry proste nepatri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale když chtějí neustále připlácet, takže by mě ta hra s bratrem vyšla na zhruba 1 600,- a to si teda sakra myslim, že je dost. Samozřejmně jsem to koupil levněji, ale o to tu nejde. To je přeci jako kdybych si koupil Windows a za každý další účet, který vytvořím bych měl platit 200,- Kč.

Ale to je jedno, pokud chtějí připlácet, tak dobrá, ale musí fungovat podpora. A hlavně by ta hra neměla byt zasekana, servery neustale padaji, nebo vás to bezduvodne kickne. A proc vypinaji servery na ostatní hry, kdyz to nikdo jiny nedela?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to jsem si také koupil, skvělá hra a opravdu funkční podpora, servery fungují naprosto normálně. Ale prostě se mi nelíbí, že je to v každé nové hře, proč to není volitelné jako třeba právě u BBC? O to mi jde. Jsem zvědavý, kdy nebo jestli vypnou servery na MoH, když chtějí online pass, u kterého tvrdí, že je to příspěvek na běh serverů atd.

BTW. u CoD ty map packy nejsou povinné (sice ta cena je hodně vysoká), ale tohle povinné je, jinak nemůžete hrát po netu a to si myslím, že je velký rozdíl hlavně ve funkčnosti hry. CoD můžete hrát na 100%, NfS jen na 50%. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu