Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 Skins


Marcin.prihoda

Otázka

Čau mám dotaz ohledně Xbox Skinu:-) hledal sem všude ale nenašel sem nic co by se mi líbilo možná máte větší zkušenosti:-) posílejte odkazy kde je možnost koupit nějaký luxusní skin na Xko:-) řídím se heslem v jednoduchosti je síla :-) nenašel sem nic co by připomínalo dřevo nebo tak něco aby se mi to hodilo do obývacího pokoje:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • 0
  • 0

podle me novej kryt na slimko nesezenes, nejsem si ani jistej jestli se daj sehnat originalni kryty od MS na staryho xboxe360( zatim sem videl kryty jen od XCM)

tak ti asi zbejva brnknout na MS linku a zeptat se jich jestli by ti ty kryty vymenily, nebo koupit nejakej skin ale v CR zatim nepochodis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
podle me novej kryt na slimko nesezenes, nejsem si ani jistej jestli se daj sehnat originalni kryty od MS na staryho xboxe360( zatim sem videl kryty jen od XCM)

tak ti asi zbejva brnknout na MS linku a zeptat se jich jestli by ti ty kryty vymenily, nebo koupit nejakej skin ale v CR zatim nepochodis

to je vhaji no a nemaš čislo na MS ? Kolik by to stalo zavolani nebo je to bezplatna linka ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je vhaji no a nemaš čislo na MS ? Kolik by to stalo zavolani nebo je to bezplatna linka ?

telefonická podpora.

Pondělí – pátek: 09:00-17:00

Telefonní čísla

239 000 459 pro volání z mobilních telefonů

800 142 365 pro bezplatné volání z pevných linek

jinak pocitej s tim ze to bude asi pekne drahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím všechny :-)

jsem schopen sehnat skiny, bude-li zájem, na vaše Xboxy a to včetně SLIM verzí. Minimální počet je 10 ks, samozřejmě různé motivy. Zboží povezu přímo z USA a cenu předpokládám cca 500 -600 CZK.

tak nahod nejake obrazky nebo aspon stranky ze kterejch si muzem vybirat, ps az budes mit 9 zajemcu tak mi napis PMko a ja si taky nejakej na slimko objednam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu