Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp autosave problem


majotomek

Otázka

Dobry den mam probem downgradnul som psp 3000 CickHenom R2 a cfw enabler 370 a ked spustim neaku hru co je ISO a ma nad 200mb tak mi vsetko normalne spusti a na prvej obrazovke sa ma to opyta This game uses an Autosave feature. Insertion of a Memory stick beyond this point may cause data to be overwritten. Do you want to enable the Autosave feature? a je tam na vyber YES alebo NO ked dam NO tak sa mi to objavi znova a ked dam YES tak sa mi objavi dalsia tabulka: Autosave feature enabled. Do not remove the memory stick or switch off the system when the memory stick acess indicator is flasing. A tam je na vyber len BACK ked to stlacim tak sa mi hra v poriadku spusti ale ked sa LOADINGUJE tak sekne a uz ju len vipnut neviem preco to robi lebo skusal som CSO hry a tie isli bez problemov ale len tie mensej velkosti skusal som aj tu ISO hru konvertovat do CSO ale robi to iste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu