Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dantes Inferno HELP ...


Skimer

Recommended Posts

Zdravím všechny, mám problém se hrou Dantes inferno ... jsem nekde kolem 45% hry v části Plutus- God of Wealth ... vrátil jsem se zpátky do "místnosti" s velkou zlatou sochou, jsem na hlavě tý velký potvory která se dá "řídit" sešplhal jsem tam po zdi na tý příšeře ... tady je video kdyby někdo nevěděl ... je to od 9:20 na tom videu http://www.youtube.com/watch?v=mK3XFRtUiZY ... když slezu dolů mají se objevit nepřátelé a po jejich zabití se má nalevo od sochy objevit kvádr který se přetáhne na místo kam patří ale nic z toho se mi nestane ... a chodím pořád dokola po tý místnosti a nic...zkoušel jsem to asi 1000x načíst znovu a nic...kdyby někdo věděl nebo měl save těsně za touhle pozicí tak by mi to hodně pomohlo ... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže typuju že jsi na tom vlekém býkovy jak mu všdycky zapíchneš tu kosu do hlavy a řídíšho...u tohodle sem se taky chvíi sekl ale tak za tou sochou je ta ze´d po které se dá lozit stačí si jen přitáhnout bednu někde k té zdi a někde tam vylezt musím jenom dobře hledat:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu