Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kinect před nebo po Vánocích ?


Rest

Recommended Posts

Dobrý den , chci se zeptat na Váš názor jaký máte ke Kinectu a jeho koupi. Kdybych si měl vybrat kdy koupím Kinect , jestli před Vánocema(počítejme s tím ,že by mi do Vánoc přišel) nebo po nich. Myslím to hlavně cenově , jestli si myslíte ,že ceny nějak klesnou ? vyjdou lepší a kvalitnější hry ? Taky mě zajímá jaký postoj máte vy , jestli Kinect koupíte před Vánocema nebo po nich.

Díky za odpovědi a pište :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano do usb

Jinak kinect neni sezoni zbozi a cenna jen tak neklesne, uz jen z toho duvodu, ze je nedostatkovym zbozi i pri vysoke cene.

Jinak kupovat pred vanoci nebo az po nich? Ja koupil uz pred vanoci ale kdyz nekoupis nic se nestane, zatim nevysli zadne luxusni maust have tituly, takze se mozna vyplati pockat. Obycejnemu hraci to moc neda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky ti doporucuji koupit ted ale je pravda hry na to sice sou ale ne az tak harcore tak ze zalezi za prve jestli ho jeste sezenes za druhe co od toho ocekavas jinak cena my prijde zebude stejna i po vanoci mozna malinko slevni nebo stoupne dost bude zalezet jak pujde kurz koruny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já do kinectu půjdu asi po Vánocích. Taky jsem o to přemýšlel, ale jediný, co mě na to zaujalo jsou Adventures a Sport. Příští rok čekám, že vyjde něco lepšího....8)

A co take ocakavas? Ja mam silny pocit, ze hry pre kinect budu iba v takom duchu, ako su uz v predaji :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co take ocakavas? Ja mam silny pocit, ze hry pre kinect budu iba v takom duchu, ako su uz v predaji :lol:

No, takový GoW spin-off by nebyl špatný :-) Ne, tak já vím, že si na tom CoD nezahraju, ale některých FPS si dokážu v SINGLU představit využití kinectu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle aktuálních informací pocházejících od společnosti AT Computers se zdá, že pokud jste si k Vánocům zamýšleli koupit herní konzoli XBOX 360 spolu s ovladačem Kinect, budete mít možná smůlu. Dříve přislíbené dodávky Kinect bundlů (XBOX 360 S Standard System Kinect Bundle 4GB) totiž bohužel nebyly alokovány do České republiky, tudíž do Vánoc již nedorazí žádné další kusy. Dodávky se posouvají na začátek roku 2011 s rovněž neupřesněným termínem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle aktuálních informací pocházejících od společnosti AT Computers se zdá, že pokud jste si k Vánocům zamýšleli koupit herní konzoli XBOX 360 spolu s ovladačem Kinect, budete mít možná smůlu. Dříve přislíbené dodávky Kinect bundlů (XBOX 360 S Standard System Kinect Bundle 4GB) totiž bohužel nebyly alokovány do České republiky, tudíž do Vánoc již nedorazí žádné další kusy. Dodávky se posouvají na začátek roku 2011 s rovněž neupřesněným termínem.

Aspoň se ušetří nějaká ta kačka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu