Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Downgrade z 3.42/3.5 nebo vyšší na 3.41 pro PS3BREAK


whitestorm

Recommended Posts

mam mensi problem , me misto toho aby se rozsvitila dioda pri jb , tak se hodi Ps3 do serveris modu .. ale neblika a nic nedela .. co stim ?

Edit: Ovladac se ke konzoli nechce pripojit

Edit1: S Ps3 neslo vubec nic delat musel jsem dat natvrdo RESTORE (opravdu to bude trvat tak dlouho jak tam pisou? )

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zkoušel jsem jak v režimu bez chipu tak s chipem ale stále nejde. Postup byl tento: z 3.50 pomoci Teensy 1.0 na 3.41(upravený FW) pak na 2.10 (orig.) a zpět na 3.41 (orig.) a nic :-(

Ještě jsem nenapsal že hned po downgrade na 3.41(upravený FW) to nefungovalo jak v režimu bez chipu tak s chipem a proto jsem zkusil downgrade na 2.10 (orig.) a pak update na 3.41 (orig.) a stále nejde ani v jednom režimu (PS3 mám FAT verzi s 320GB původně 40GB).

Tak jsem to konečně vyřešil :-), vše fakčí jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem jak v režimu bez chipu tak s chipem ale stále nejde. Postup byl tento: z 3.50 pomoci Teensy 1.0 na 3.41(upravený FW) pak na 2.10 (orig.) a zpět na 3.41 (orig.) a nic :-(

Ještě jsem nenapsal že hned po downgrade na 3.41(upravený FW) to nefungovalo jak v režimu bez chipu tak s chipem a proto jsem zkusil downgrade na 2.10 (orig.) a pak update na 3.41 (orig.) a stále nejde ani v jednom režimu (PS3 mám FAT verzi s 320GB původně 40GB).

stejnej problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ani postup s downgrade na 2.10 a pak následně ofic. 3.41 nepomohl (PS3 Fat 40GB) :-(

Vytváří se projekt pro řešení tohledle problému, udělejte zálohu a zašlete jí na maila, aby to ten člověk mohl vyřešit. Díky :-)

- Stáhni si http://www.mediafire.com/?5ev12j9dasy6jff

1. Zapni PS3 s JB

2. Dej DRLbackup.pkg do kořenového adresáře USB FAT32 flashku a připoj ho k tvé PS3.

3. Nainstalujte DRLbackup.pkg (Install Package Files), spusťte jej z XMB.

4. Obrazovka zčerná na několik sekund. Když je DRLbackup hotov, budeš vrácen do XMB.

5. Mrkni jestli jsou 3 soubory na USB flashce: Nakopíruj DRL1/DRL2 do ZIP a pojmenuj jako: devflash3_<MD5HASH>.zip

6. Poslat zip soubor na: ProjectPS3bluray@gmail.com

Je člověk, který na tom dělá tak mu to snad pomůže udělat řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam mensi problem , me misto toho aby se rozsvitila dioda pri jb , tak se hodi Ps3 do serveris modu .. ale neblika a nic nedela .. co stim ?

Edit: Ovladac se ke konzoli nechce pripojit

Edit1: S Ps3 neslo vubec nic delat musel jsem dat natvrdo RESTORE (opravdu to bude trvat tak dlouho jak tam pisou? )

diky

- U prvního problému po Downgrade musíš nahrát zpět SW 1.7 do Breakeru... Máš tam určitě pořádn aprogramovaný Downgrade, proto to nejde.

- U toho druhého problému udělej restore na 3.5 tedy a pak proveď Downgrade, ale už pak musíš přehrát soft na JB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://2i.cz/13061c36e5

tohle pise i po updatu na 3.50 a 3.55 ... nemuzu se z toho dostat co stim prosim ???

Dej si Recovery Menu pomocí držení tlačítka Power... Viz výše. Na flashku si nakopíruj oficiální FW 3.5, tu připoj do PS3 a v recovery menu najeď na System Update a nainstaluj FW zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne to delam -> do recovery menu se dostat nemuzu , ps3 si update nasel dal jsem instalovat a ps3 se vypne ... A ted kdyz zapnu ps3 nabehme znovu update Viz . http://www.2i.cz/94425872a1 (0%) a za 2-3 sekundy zase nabehne cervena obrazovka jako predtim ... Uz fskt nevim co delat , pomohlo by vyndat disc a naformatovat ho a pak znovu ho dat do ps3 ?

mohl bych te poprosit od ICQ nebo nejaky kontakt ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne to delam -> do recovery menu se dostat nemuzu , ps3 si update nasel dal jsem instalovat a ps3 se vypne ... A ted kdyz zapnu ps3 nabehme znovu update Viz . http://www.2i.cz/94425872a1 (0%) a za 2-3 sekundy zase nabehne cervena obrazovka jako predtim ... Uz fskt nevim co delat , pomohlo by vyndat disc a naformatovat ho a pak znovu ho dat do ps3 ?

mohl bych te poprosit od ICQ nebo nejaky kontakt ?

Zkus nechat pořád flashku s FW 3.5 nebo 3.41 v USB portu - úplně vpravo když se pak zapne a skočí ta hláška s instalací...

Ještě je tady možnost, tedy jsi tedy spustil downgrade znovu.. Naformátovat usb flashku, nahrát tam ten soubor 2 - .self. Vypnout konzoli z proudu, vložit flashku do úplně pravého portu a zapnout. Čekat dokud se sama nevypne. Ten 2. soubor slouží k tomu, aby se konzole vracela do původního stavu pro veřejnost.

Pak mě napadla ještě jedna volovina :-) Vytáhnout disk a zkusit zapnout PS3, pak se uvidí jestli bude chtít pořád instalovat.

Už jsem se setkal s návodem, že nechat zapojený disk, zapnout PS3 a jakmile se chce spustit ten update, vytáhnout disk. Poté by měla skočit hláška, že disk je poškozený jestli chceš format, tak disk zase zapojit a dát naformátovat.

Co se týká formátu toho disku, tak je to linuxový systém souborů a bez linuxu je to těžké, protože Windows ho nechtějí vidět. Osobně jsem jednou zformátoval disk pomocí jednoho programu, který se spustí z disketovky před startem PC a ještě k tomu to nejde zformátovat na ten výchozí systém... Proto bych se do toho moc nepouštěl. Pokud to budeš chtít zkusit, tak sata kabel a připojit k PC. Pak si můžeš stáhnout Paragon Partition Manager a zkusti ho přeformátovat do fat32, to je nejrychlejší možnost.

Ještě jsem našel na webu ohledně toho pár věcí. Někdo zkouší přes to recovery menu všechny možnosti. Někomu se to bricklo z důvodu přerušení aktualizace a Sony jim to zdarma opravila, protože to není chyba JB, ale chyba špatného přeinstalování FW. Sony moc dobře o tom problému ví a schválně nenastaví jednoduchý Update bez rizik.

ICQ jsem zrušil, ale na jirkasound@gmail.com to bude rychlejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytváří se projekt pro řešení tohledle problému, udělejte zálohu a zašlete jí na maila, aby to ten člověk mohl vyřešit. Díky :-)

- Stáhni si http://www.mediafire.com/?5ev12j9dasy6jff

1. Zapni PS3 s JB

2. Dej DRLbackup.pkg do kořenového adresáře USB FAT32 flashku a připoj ho k tvé PS3.

3. Nainstalujte DRLbackup.pkg (Install Package Files), spusťte jej z XMB.

4. Obrazovka zčerná na několik sekund. Když je DRLbackup hotov, budeš vrácen do XMB.

5. Mrkni jestli jsou 3 soubory na USB flashce: Nakopíruj DRL1/DRL2 do ZIP a pojmenuj jako: devflash3_<MD5HASH>.zip

6. Poslat zip soubor na: ProjectPS3bluray@gmail.com

Je člověk, který na tom dělá tak mu to snad pomůže udělat řešení.

Díky za info, sleduji dění okolo tohoto problému tak to snad pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

internet i PSN, oboje chci využívat ale zároveň mít JB, chápete ne ? :) POkud sem to z tvé odpovědi pochopil, tak internet funguje ale PSN ne ? Ještě jedna otázka, můžu upgradovat originální hry z originálního bluray media ? (Vše myšleno, za staršího FW + JB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

internet i PSN, oboje chci využívat ale zároveň mít JB, chápete ne ? :) POkud sem to z tvé odpovědi pochopil, tak internet funguje ale PSN ne ? Ještě jedna otázka, můžu upgradovat originální hry z originálního bluray media ? (Vše myšleno, za staršího FW + JB)

Ahoj ! Internet funguje, PSN není ještě dořešeno. Jeden čas fungovalo, pak zas ne... Chtělo by to kompletní záplatu.

Upgradovat hry je možné samozřejmě, ale většinou ty Upgrady z BD Disků se týkají FW a ten se rozhodně měnit zatim nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu