Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co říkáte na tuto TV ?


leadercz

Recommended Posts

Ahoj všem, plánuji na vánoce novou televizi, požadují od ní FULL HD rozlišení, a co největší uhlopříčku, televizi budu používat především ke hraní na Xboxu 360, uvažoval jsem o této, a připadá mi asi nejlepší v této cenové relaci (hodnotím dle velikosti uhlopříčky) , zda-li ji někdo má, tak neváhejte, a napište zkušenosti, klady i mínusy, pokud znáte ještě nějakou lepší, tak ji sem postněte, budu rád za každý názor , doporučení nebo i varování, Děkuji všem... :)

Již výše zmiňovaná TV:

http://lcd-televize.heureka.cz/hyundai-hlf-27741/specifikace/#section

PS: Cenu si představuji, něco málo přes 7 tisíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z tv okolo sedm litrů moc nevybereš,nechápu tu prioritu full hd,pusť si full hd film na tv s hd rozlišením a na druhé tv s full hd rozlišením a dívej se z dvou metrů a víc-nepoznáš která má víc pixelů.já kupoval tv kvůli x360 a kvůli MKV filmům a to sem jich mrtě vyzkoušel.pokud se nebavíme o led lcd,tak běž jednoznačně do plazmy a to do viery.. jakmile se trochu sešeří tak lcd jde srát a kdo říká že ne,tak je vedle sebe neviděl,toť můj názor když chceš poradit s výběrem tv,já vybíral rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za oba názory, jinak jsem slyšel že Plazmy hodně žerou, a když jsem koukal, tak stojí o poznání více peněz..., a ještě jsem narazil na tuhleTV :

http://lcd-televize.heureka.cz/sencor-slt-3227/

Zdá se mi Designem mnohem hezčí, a uhlopříčka je také o poznání větší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale g20 stojí o osm litrů víc :D za ten rozdíl si borec může koupit toho hyundaje :D x20 mám asi vidíš a je super :)

Ci si kupil TV na 2 roky? :D Ked si predstavis, ze pred 15 rokmi sme kupovali 63cm CRT 4:3 50Hz blikacky za 19.000 Sk pri tych nizsich platoch v tej dobe a teraz nam je tazko zaplatit 760€ za 42G20 s FullHD, 600Hz a dalsimi vymozenostami? :lol:

Samozrejme, ze obraz nie je zly na X20, ale ja by som uz v tejto dobe bral panel 1920x1080 (fullHD) a nie 1024x768, co je rozlisenie pre format 4:3 a ked je to format 16:9, tak body/pixeli nie su stvorce (ako je to normalne/bezne), ale obdlznicky. Navyse G20 ma aj 2xUSB s moznostou nahravania na HDD, LAN port, filter na obrazovke, 600Hz atd.

http://www.panasonic.sk/html/sk_SK/V%C3%BDrobky/Televizory/Plazma+TV/TX-P42X20/specifications/5678097/index.html?trackInfo=true

http://www.panasonic.sk/html/sk_SK/V%C3%BDrobky/Televizory/Neo+PDP/TX-P42G20/specifications/5674812/index.html?trackInfo=true

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti muzu radit jdi do jake hokoliv samsungu co ma S-PVA LCD technologiji hlavne nekupuj panel s TN nebo kup plazmu ( bacha na stare plazmy ty rady vypalovali obraz staticky tak ze si treba videl logo TV CT jeste dlouho potom co si koukla treba uz na HBO) pokud ti nebude vadit ze o trochu vice zere proud

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor pozor :D není plazma jako plazma.Ano starší typy plazem měly problémy s vypalováním obrazu,dnes už je to jinak aspoň co mám zkušenosti s panasonicama od kamarádů atd.Navíc plazmy od panasonicu mají špičkovou spotřebu.dám příklad: mám měřák a naše lcd 94 cm samsung co mají naši v obyváku bere neustále 160 watů,moje viera plazma 106 cm bere v průměru 120 watů - tak se časy změnily.x360 žere dost,nějakých 93 watu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím že celkem vyhovující, já si nedávno koupil 60cm full hd s lesklým povrchem za 6000,- a musím říct že je na tom obraz skvělý ! Přesný typ TV co mám v podpisu...

Až ti rodiče nekoupí každou novinku za 1500 kč,taky budeš patřit mezi nás konzoláky s flashem a ten podpis si smažeš :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o obnovovaci frekvenci. U CRT televizu kvuli nizsi frekvenci (zpr. 50 Hz) dochazelo k znamemu problikavani. U dnesnich televizoru se to tyka spis plynulosti (ostrosti) obrazu pri rychlych pohybech. Muze to tak byt videt treba u sportovnich utkanich nebo rychlych akcnich filmech. Nebude to vypadat tak dobre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže by to až tak výhodná koupě nebyla že ?

EDIT:// Když já to spíše plánuju pro Xbox, myslíš že by to šlo hodně poznat, a že si mám raději vyhlídnout jinou se 100hz ?

Rekl bych ze to tak hrozne nebude, vlastne to mozna ani nepostrehnes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sencora si nekupuj, u nás ve firmě to vyráběli a jsou to děsný sračky. fakt nech si poradit a jdi do 600 hz panasonic viera, krásnější obraz na xboxu jsem u žádné jiné tv neviděl, 84 koupíš už za 13 tisíc

Jasné že plazma viera ale těch 600 hz neber vážně,stejně xko ani jiný player ti nedá víc jak 100,jestli ti stačí menší uhlopříčka tak jdi do viery 94 cm,na netu je myslim od desíti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu