Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký DVD


Tsonga

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

MEDIARANGE raději ne . Na MEMOREX jsem vypaloval a byl jsem s nimi spokojen . Přestože jsou hry na nich vypálené už tři roky staré , tak stále fungují bez problému . Teď vypaluji na MAXELL - jsou také levné a výborné - jsem s nimi maximálně spokojen . Na obou mám nejméně po stovce her . TDK jsou také dobrý .

http://www.prodejdvd.cz/detail-zbozi/1232-dvdr-dl-maxell-8-5gb-8x-25cake/

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle me jsou nejlepsi Verbatinky ......i kdyz jsem slysel ze pry fleschnutej xbox s revizi Jasper (ten vlastnim i ja a sem zatim spokojen) ma o pulku kratsi zivotnost nez xbox hranej jenom origoškama a nepomuzou tomu ani ty nej. dvd.....

Co to plácáš za blbosti ? Zase styl - jedna bába povídala . Tomu ale nikdo nevěřte . je pravda , že nejlepší jsou VERBATIMKY , ale když máte dobrou vypalovačku , tak můžete vypalovat i na levnější DVD . Já takto vypaluju už tři roky a dodnes mi hry vypálené před třemi roky na MEMOREXECH chodí bez problémů ! A že hraní s pálenkama zkracuje životnost xboxu , A ještě k tomu JASPERA ?? Do nebe volající nesmysl ! Životnost xboxu zkracuje jen hraní z DVD a ne z HDD a je úplně jedno , jestli originálek a nebo pálenek !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu