Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HDD se po připojení k PC přes Transfer Kit nezobrazí


Verxes

Otázka

Ahoj,

dneska jsem si koupil Xbox Transfer Kit, abych si mohl připojit HDD k PC, ale po připojení se nainstalovaly ovaldače, ale HDD se nezobrazí - v žádném file manageru, ani v tento počítač není, nicméně ve správě disků je vidět, že připojený je - ale tváří se jako nepřiřazený prostor, můžu na něm vytvořit oddíl, ale tím ho samozřejmě musím naformátovat a smazat tak veškerá data, což samozřejmě nechci. Takže máte někdo nějaké rady?

Zatím jsem to zkoušel na 3 PC = 2x OS Windows 7 Home Premium 64bit, 1x na Windows 7 Professional 32bit. Na WinXP jsem to zatím netestoval, jelikož doma ho nikde nemám, (ale zkusím aspoň přes virtual), nicméně na transfer kitu je psaná podpora Windows 7, takže jestli někdo víte co s tím, tak uvítám každou radu. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pripojeny HDD z xboxu v zadnem file manageru neuvidis. Xbox pouziva souborovy format, ktery windows nepodporuji.

Hlavne v zadnem pripade disk neformatuj ani na nem nevytvarej oddil, jinak se s diskem muzes jit nechat tak akorat vyfotit a v xboxu uz ti nikdy fungovat nebude, protoze se tim prepise oblast, kterou xbox pouziva k identifikaci, ze se jedna o Xbox HDD.

Aby si videl obsah disku, tak na to potrebujes specialni program napr. Xport 360 nebo Xplorer 360.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak na CD, které jsem k tomu dostal byl Xport 360, kterej celou dobu hlásil, že žádný HDD připojenej není, každopádně jsem zkusil ten Xplorer 360, a ten šlape, tak asi blbá verze toho Xportu, tak zatím to vypadá, že byl problém docela rychle vyřešen použitím jiného SW, nicméně zkoušel jsem 2 verze Xportu 360 - jednu z CD, jednu z webu a obě HDD nezobrazily, až ten Xplorer 360, docela divný, ale hlavně že to faká, zatím tedy Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu