Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s hrama po updatu firware


JimmyB

Otázka

Zdravím, potřeboval bych s něčím poradit. Po updatu na nejnovější firmware s podporou kinectu mi nefunguje žádná novější hra. Pokud to opatchuju wave 3 patcherem, jako jsem to dělal předtím, tak to dvd vůbec nenačte a napíše jen open tray. Pokud to projedu přes Abgx tak to napíše play dvd ale načte se jen logo xboxu. Takto jsem zkoušel hru Zumba Fitness, ktera by snad měla fungovat, nebo ne? Všechny dříve vypálené hry fungují, tak mechanikou to snad nebude. Prosím poraďte. Děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) Opatchované hry se přes ABGX360 projíždět nemají,protože ABGX se potom snaží opravit hru.

2) Nejspíš ti nejdou hry jako jsou Assassins creed:Brotherhood,Need for Speed:Hot Pursiut a jiné,které obsahují novou ochranu AP2.5,teď ti nezbývá nic jiného,než udělat reflash na LT+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1) Opatchované hry se přes ABGX360 projíždět nemají,protože ABGX se potom snaží opravit hru.

2) Nejspíš ti nejdou hry jako jsou Assassins creed:Brotherhood,Need for Speed:Hot Pursiut a jiné,které obsahují novou ochranu AP2.5,teď ti nezbývá nic jiného,než udělat reflash na LT+

Nejde mi hra Zumba Fitness a hra Blur, ty ochranu AP 2.5 nemají, nebo jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejde mi hra Zumba Fitness a hra Blur, ty ochranu AP 2.5 nemají, nebo jo?

Nemají . Nerozumím ale tomu , co jsi napsal . Jaký update FW jsi dělal ? Takový pojem neexistuje . Buď nový flash FW a nebo update dashboardu . Tak co vlastně máš ? jaký FW flashe a jaký dash ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nemají . Nerozumím ale tomu , co jsi napsal . Jaký update FW jsi dělal ? Takový pojem neexistuje . Buď nový flash FW a nebo update dashboardu . Tak co vlastně máš ? jaký FW flashe a jaký dash ?

Myslel jsem update dashboardu, na ten nejnovější s podporou kinectu. Jaky FW flashe nevim, ale xbox jsem kupoal někdy na začátku ledna 2009.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ne,ale pokud si je patchoval a poté projel v ABGX tak se nediv

Ale já jsem dělal každé zvlášť. Pokud hru jen opatchuju, vypálím a vložím do xboxu tak se vůbec nenačte a napíše jen Open Tray. Pokud ji projedu přes ABGX a vypálím tak napíše Play DVD, ale spusti se jen logo XBoxu. Přitom předtím stačilo jen opatchovat a vypálit a hra v pohodě šla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli jsi kupoval xbox už flashlý v lednu 2009 , tak v tom případě máš FW flashe 1.4 a nemůžeš patchovat na wave 3 ale 2 . Fw flashe , který zvládne wave 3 byl až v květnu . Jaký máš dash ? Zadej : SYSTÉM SETTINGS - CONSOLE SETTINGS - SYSTÉM INFO a dole se podívej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jestli jsi kupoval xbox už flashlý v lednu 2009 , tak v tom případě máš FW flashe 1.4 a nemůžeš patchovat na wave 3 ale 2 . Fw flashe , který zvládne wave 3 byl až v květnu . Jaký máš dash ? Zadej : SYSTÉM SETTINGS - CONSOLE SETTINGS - SYSTÉM INFO a dole se podívej

pokud kupoval xko v lednu 2009 tak ma Ifw 1.5 ... ma to kupovaný asi ve stejné době jako sem ho kupoval já a já tam mam 1.5 tudiž bych dále patchoval na W3 starší hry ale také záleží na jaké medium páliš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud kupoval xko v lednu 2009 tak ma Ifw 1.5 ... ma to kupovaný asi ve stejné době jako sem ho kupoval já a já tam mam 1.5 tudiž bych dále patchoval na W3 starší hry ale také záleží na jaké medium páliš

A nenechával jsi si flashovat xbox později ? Já ho kupoval v dubnu už flashlý od Hrejte.cz a ti tam dávají vždy nejnovější FW a mám 1.4 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale celou dobu jsem patchovat s ppf-o-matic3, to patchuje na wave 3 nebo 2? Dash mam 12416

I ppf-o-matic3 dokáže patchovat na wave 2 . Záleží na tom jaké wave v něm máš nastavený . To , že to je ppf-o-matic3 s trojkou nemusí znamenat , že jsi patchoval na wave 3 . Ty jsi přešel na 360WavesPatcher a to co ti nejde jsi patchoval už s ním na wave 3 ? Také si už můžeš dát oficielní nejnovější DB 12611 . Máš tam jen betu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kupoval jsem ho uz v flashlý taky na hrejte.cz. Takže čím bych to měl opatchovat nebo vypálit?

Nejlepší by bylo , kdyby jsi si ho nechal přeflashovat na LT + . Zatím ti sice nepůjde spustit jen ASSASSIN a NFS , ale časem budou mít všechny nové hry ochranu AP25 a nespustil by jsi je . Tím by jsi také nemusel už patchovat na nižší wave . Jinak v tomto stavu podle mne potřebuješ patchovat 360WavesPatcherem ( ten si můžeš stáhnout tady : http://www.uloz.to/6580345/xbox-360-patcher-nfo-wave-7-xbox360-ccclx-rar )

na wave 2 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A nenechával jsi si flashovat xbox později ? Já ho kupoval v dubnu už flashlý od Hrejte.cz a ti tam dávají vždy nejnovější FW a mám 1.4 .

Pravě že ne v lednu ho mam Dva roky , používam W3 , a kupoval sem ho z hrejte.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
I ppf-o-matic3 dokáže patchovat na wave 2 . Záleží na tom jaké wave v něm máš nastavený . To , že to je ppf-o-matic3 s trojkou nemusí znamenat , že jsi patchoval na wave 3 . Ty jsi přešel na 360WavesPatcher a to co ti nejde jsi patchoval už s ním na wave 3 ? Také si už můžeš dát oficielní nejnovější DB 12611 . Máš tam jen betu .

patchoval jsem vzdy jen ppf-o-matic nejspis na wave 3- vybiram jako patch soubor wave_3jk.pf. vyzkousim nejnovejsi dashboard

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pravě že ne v lednu ho mam Dva roky , používam W3 , a kupoval sem ho z hrejte.cz

Tak je možné , že mám také 1.5 . Celou dobu jsem byl ale přesvědčený , že mám 1.4 a patchuji na wave 2 ( wave 3 mi už nešla ) . Také jsem ale našel tabulku , kterou vypracoval KeNnY a tam se uvádí že i FW 1.5 spouští jen wave 2 . Wave 3 spouští až FW 1.51 a ten tedy byl až od května .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pre fw. 1.5 sa uvadza, ze patchovat hry na wave2, ako pre 1.4. (360WavesPatcher)

JimmyB, dufam, ze mas pripojeny Kinect, ked chces spustit hru Zumba fitness.

Tak to ještě vyzkouším na té hře Blur. Vlastně ještě Kinect nemám, chtěl jsem nejdřív vyzkoušet, jestli to bude vůbec fungovat. takže je to tím? Neukázalo by se tam aspon Play Game? Play DVD se tam zobrazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu