Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

michaelv

Otázka

Včery 17.8.07 mi spadlo PSP do vody, rychle jsem ho kompletně do šroubku rozebral vylil vodu sušil fénem, po hodině jsem ho kompletně vysušil zkusil smontovat, jeden šroubek mi zbyl. PO smontování zapnul a fungoval v pohodě, bylo vidět na displeji malinké flíčky vody asi zbytky vlhkostiči voda, v pohodě, znova rozebral odstranil kryty nechal do rána volně vysušit, dnes 18.8.07 jsem ho opět smontoval a už se nezapne, ani neblikne kontrolka nesvítí NIC. Když dám PSP do zásuvky svítí červená asi nabíjí baterii. Ale ani na zdroj s baterií se nezapne. Zkusil jsem půjčit si baterii jinou, na tuto to též nefunguje.

UMŘELO??? NĚJAKÁ RADA???

avatarCRY-c081.jpgavatarCRY-c081.jpgavatarCRY-c081.jpgavatarCRY-c081.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

a kdyz vyndas baterii a zapojis, tak jede? jinak, ja bych to zase nevidel na oxidaci,ale na nejakej zkrat, ktery mohl poskodit chip nebo jinou soucastku... ale davam tomu celkem nadeji,...

btw servis by nezjistoval presne v cem tj, ale hodil by tam rovnou novou zakladku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pitomé poutko se nějako zychytilo o roh v kuchyni, škublo to , ve vzduchu roace, jízda po lince jak po ledě, a šup do dřezu s vodou..... áááááá tak nějak akční to bylo....nevim jen si pamatuji jak to škublo , pak skákal po lince a dřez , áááááá voda....

avatarCRY-c081.jpgavatarCRY-c081.jpgavatarCRY-c081.jpgavatarCRY-c081.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ono by sa to spustit este mohlo..pretoze som vypral mobil svoj...... nesiel zapnut najprv..tak som ho rozobral.... dal som ho na radiator.... a rano zapol.... isiel....ale problem bol v tom ze nesvietil display.... secko islo okrem podsvietenia displaya.... :( a predal som ho za 500 sk.. :D:D:D siemens CX75 . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já hodil mobil do akvária (úmyslně) a pak sem ho bez vysoušení hned zapnul :)

ale je pravda, že to byl můj ďábelskej nápad jak získat novej mobil (zbavením se starýho) no nakonec to zkončilo tak, že sem si musel zaplatit opravu toho starýho telefonu :roll: :lol: :D

no jo no byl sem malej, chtěl sem mít telefon s foťákem jako kamarád :D

jinak tebe mi je líto, ale já myslim že je to beznadějný.... to vyřeší drahá oprava ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já už to cvičně rozebírám několikrát za den. Jen tak pro dobrý pocit, už znám nazpaměť každou vnitřnost. Stále nic a nic. JE TO MRTVÉ....

i1043948_avatarCRY.JPGi1043948_avatarCRY.JPGi1043948_avatarCRY.JPG

__________________________________________________________________________

aspoň už vím jak se mění kryty, tlačítka UMD mechanika, co jak funguje, jak je propojené. Až budu mít někdy nové PSP, tak si vyměním kryt, už se nebudu bát!!! Budu se bát jen VODY!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu