Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký dotykový mobil do 8000,- Kč


modrasek11

Recommended Posts

Ja jsem splasil uplne novy telefon z aukra za 7000 ( i9000 ) a po nahozeni nove rom ,ktere mam v popisu je to hned super telefon a nic lepsiho za ty prachy jsem nesehnal.

A hlavne i hry v tom litaj paradne ( Quake III - 57 snimku v zakladu bez nastavovani ). Jinak bych ti spis doporucoval ten novej LG

http://aukro.cz/item1362449842_lg_p_500_optimus_one_black_android_2_2.html lidi si ho aspon chvalej a za ty prachy neni spatnej a dokonce i slusne zvlada fotky a hry. ( vykon )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidiš o LG jsem vůbec neuvažovala. Nevipadá to vůbec zle. Já bych chtěla aby to mělo GPS navigaci, 3G a Wifi. Zbytek je mi celkem fuk (samozřejmě aby z toho šlo volat a psát sms). Ono je to možná tím, že jsem pořád měla Nokie, vždycky jsem s nimi byla spokojená, ale co jsem se koukala na jejich dotykové telefony, tak je to děs a co jsem četla tak Simbian co do nich cpou stojí taky za starou belu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky momentálně řeším nějaký mobil do těch 8000, a určitě bych se podíval na HTC Legend, ale ten stojí 8700... Takže do cenové hranice je taky dobrý Samsung Omnia II http://www.electroworld.cz/product/telefony-a-navigace/mobilni-telefony/SAMGTI8000BLA/telefon-samsung-i8000-omnia-ii, ale je v něm Windows 6.5 a nemá kapacitní displej, jinak všechny telefony do 8000 výbavou převyšuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem na internetu našla HTC desire za 8500,- Kč http://goo.gl/HwInQ. To je dobrá cena, ne? Já bych moc do window mobile nešla, co to lidé mají tak na to neustále nadávají. Ale jak se začnou prodávat win7 mobile, těm bych se asi nebránila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti nevadi ten priserny displej a nej si ochotna si priplatit dva tisice za vyrazne kvalitativne vyssi model v podobe Desiru tak vem Wildfire :)

Displej je uplne vpohode ... HTC wildfire mam uz celkem dlouho .. a nemuzu si ho vynachválit .... ;) za ty penize je to fakt dělo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Displej je uplne vpohode ... HTC wildfire mam uz celkem dlouho .. a nemuzu si ho vynachválit .... ;) za ty penize je to fakt dělo ...

Tak to si asi nevidel modely tamu desire, galaxy s, ipgone 4 atd., ve srovnani s tim je kvalita displeje mizerne, myslim tedy rozliseni, telefon jsem v ruce drzel a me to teda dost odstrasilo a co lidi znam tak si taky stezujou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu