Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pomoc:Přehrávání videí na Tv


Recommended Posts

Chci se zeptat jestli mi nedokáže někdo pomoc s problémem co mám s Tv.Chci na ní přehrávat videa přes Usb na flashce.V návodu k tv jsem se dočetl že přehrává snad jakýkoli formát videa,ale když dám flashku do tv a dám si načíst složku s filmy tak se mi tam vůbec nezobrazí.Skoušel sem fotky a ty šly ale videa ne,ještě než sem se v návodu dočetl že přehrává všechny formáty(Což mi bylo jasný už dávno) tak sem ty videa skoušel přeformátovat do jiných formátů(Ntsc,pal,MPEG 2) a stejně nic,už fakt nevim co stim.

Tak jestli měl někdo stejný problém a ví co s tím byl bych rád za pomoc.

(Vím že to je blbost ale někdo mi říkal že by na tý flashce měl být nějaký program co mi ty videa v Tv zobrazí,ale jelikož si tímhle nejsem jistý tak se radši zeptám všeobecně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tuhle tv:http://www.alza.cz/televize/lcd-televize/32-82-cm/fullhd/32-lg-32ld350-d169720.htm

Popravdě mě nikdy nenapadlo přemýšlet nad tím jestli má nějaká Tv podporu na přehrávání videí , jsem myslel že to přehrává každá,hmm tak to je zajímavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu