Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 Slim 4GB - Matný?


martin.developer

Otázka

Zdravím.

Na většině českých eshopů píšou že 4GB verze je lesklá. Ale když se kouknu Youtube na nějaký unboxing videa tak je metná - což mě osobně moc nesedí. Zítra mi sice konzole dojde tak to poznám na vlastní kůži, ale rád bych věděl zda si mám připravovat email pro prodejce :))

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ok sorry tady na fóru jsem to nenašel, asi jsem použil špatná klíčová slova :)

A pomocí Googlu jsem našel zase hodně rozporuplné informace, většina eshopů tvrdí že je lesklá dokonce na Mironetu se na to někdo ptal a prodejce ho ujistil že je lesklá (4GB verze). Načež na cizích webech je zase exaktně řečeno že je matná.

Tudíž jsem si nebyl jist tak jsem se chtěl zeptat na praktické zkušenosti :) Ale jinak díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mám problém, připojil jsem k němu značkovou flash a ona se mi ani nezobrazí. ( CORSAIR - Voyager Corsair 16 gb ) Jak to pořešit?

Xbox některé flešky nebere - už se to tady probíralo ( http://console-forum.net/tema/90335-usb-xtaf-xplorer-spravujte-obsah-flashky-od-x360tky-navod-na-update-her ) . Nic s tím nelze asi udělat . Budeš muset požít jinou značku

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu