Jump to content
  • 0

vypalování her

governante
 Share

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

No tak speciální vypalovačku nepotřebuješ, já osobně bych doporučoval externí vypalovačku, protože nemám dobré zkušenosti s vypalováním na ntb vypalovačce, každopádně jestli máš dobrou v notebooku tak je to samozřejmě taky možné. Hlavně aby podporovala dvouvrstvé vypalování(DL). Co se týče stahování, to už se odvíjí od tvého net připojení, zase budu vycházet z mé osoby, mám net 100/100 mbit a hru(cirka 7,5-8gb) stahuju do 10ti minut. Ale někdo jiný se slabším připojením může stahovat třeba celou noc. Co se týče vypalování, mám externí vypalovačku LiteOn, a hru na Xko vypaluju do 20ti minut bez kontroly. ;)

• 0
Diký moc, a to poznám jak zda podporuje dvouvrstvé vypalováni? Jsem v tom laik takže asi blbá otázka.

Stačí se někde na netu podívat na technickou specifikaci modelu tvého ntb, já ti to hledat nebudu:), ale v převážné většině ntb je zabudovaná ta multifunkční mechanika, ale já bych určitě doporučil externí, už z důvodu ceny(do litru se dá sehnat dobrá) a s tím spojené ceny DVD pro vypalování her. U externí si můžeš dovolit i levnější média. Vypaluju na EMTECY, které stojí necelých 17kč/kus a již sem jich vypálil přes 50 a žádné se mi nepokazilo, takže asi takhle:)