Jump to content
  • 0

návod


governante
 Share

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

taky by mě zajímala ta čeština!! Nechápu to prodáva se to u nás a češtinu v nabídce nenajdeš,ale naší polští sousedi tam svůj jazyk mají!! já myslela,že je to u nas se vším!! koupim si tady mobil,telku nebo jinou elekrtoniku a v nabídce menu je čeština!! je to maras !!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

není to zas tak velký problém,ale každý by snad byl radší pokud by při věci kterou si poprvé koupi měl v rodny jazyk,neboť vše máš dělat důkladně a v klidu a né se nervovat jestli jsi to přeložil správně.stačí jen přehodit slova a věta vyzní jinak.:-(( to mě na tom prostě mrzí!!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jo to jsem udělala,nic jiného mi nezbylo!!ted hry co pouštím mám pokyny v polštině i když hra má češtinu!!ale to asi přepnu někde ve hře!!prubnu to o vánocích děcka totiž dostanou konzoli na JĚŽIHA!! jen jsem jí připravovala na rozjezd aby mohli hned na štědrý den hrát!!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Myslím, že program na doinstalování češtiny do dashboardu (menu XBOXu) není, bylo by totiž potřeba překládat každou verzi, která vyjde a po aktualizaci opět doinstalovávat... Microsoft zkrátka na nás na čechy kašle, v tom jejich obratu a prodaných kusech ho těch pár kousků prodaných v ČR nevytrhne. Svědčí tomu i fakt, že oficiální pdopora Live! přišla až teď s novou verzí dashe pro kinect.

Zároveň chápu, co tady chtěla SIMČA říct. Přece anglické menu není vůbec o IQ a nejde přece o to tvrdit, že pár slovíček se naučí akždej (ano naučí) ale o ty principy, že prostě ofociální překlad neexistuje

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ptal jsem se jen jestli náhodou ta čeština není - neříkám že mě dělá problém si to přeložit, ale když by ta čeština byla tak proč toho nevyyužít.

Nějaký manuál k X není?? - mám starší z druhé ruky bez manualů, tak jestli náhodou něco není ( k čemu jaké tlačítko složí at.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy