Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Koupě XBOX 360 nebo PS3


onyX

Recommended Posts

Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit. Chtěl bych koupit synovi k vánocům herní konsoly. Buď XBOX 360 nebo Playstation 3. Rád bych koupil Xbox 360 (je asi lepší než PS3), ale nevím jestli stále platí to, že Xbox 360 je velice poruchový a tak když se porouchá (možná že to platilo dříve) tak je stále v servisu (Holandsku) a nebo sáhnout po osvědčené kvalitě - po PS3.

Dále nevíte jak je to u Xbox 360 s chipnutím (slyšel jsem, že Xbox musí mít určitou mechaniku). Jak jí poznám v obchodě? Je tu někdo kdo je z Prahy a pomohl by mi s tím?

Dík onyX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Techhle temat je tu nekolik a porad je to to o tom samem, nikdo ti nemuze rict co kopupit, ty sam musis vedet co chces. A ty to jeste zalozis dvakrat :D Xka uz davno nejsou tak poruchova a doby RROD jsou davno prryc. Nevim presna procenta, ale rekl bych ze jsou na tom ted s ps3 stejne. Jinak pri poruse se posila do nemeska a podle zkusenosti je ten servis velmi rychly. Chcesli xbox bez problemu kup novy kslim.

Jinak nevisli zda xbox ci ps3, reknu ti to takhle. Xbox je prevazne o Live (ta sluzba ac placena je dle meho vyrazne lepsi nez psn), takze chcesli hrat palenky jdi radsi do ps3, protoze tam uz je taky moznost hrat stazene hry krom toho mas pridanou hodnotu v podobe Bluray...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naopak palenky-flash xbox 360 má 100% support her a je spolehlivej JB na PS3 teď vyšel a neni to nic moc měl jsem FW Na JB a po dlouhem rozvazovani jsem si řekl že mi to za to nestoji!

Kdyztak kup jedno nezalibi se prodej a kup to druhy // je to tak tezky pochopit?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Techhle temat je tu nekolik a porad je to to o tom samem, nikdo ti nemuze rict co kopupit, ty sam musis vedet co chces. A ty to jeste zalozis dvakrat :D Xka uz davno nejsou tak poruchova a doby RROD jsou davno prryc. Nevim presna procenta, ale rekl bych ze jsou na tom ted s ps3 stejne. Jinak pri poruse se posila do nemeska a podle zkusenosti je ten servis velmi rychly. Chcesli xbox bez problemu kup novy kslim.

Jinak nevisli zda xbox ci ps3, reknu ti to takhle. Xbox je prevazne o Live (ta sluzba ac placena je dle meho vyrazne lepsi nez psn), takze chcesli hrat palenky jdi radsi do ps3, protoze tam uz je taky moznost hrat stazene hry krom toho mas pridanou hodnotu v podobe Bluray...

Já jsem myslel, že na Playstation 3 nejdou hrát přepálené hry, dále jsem slyšel, že že u nejnovějších her je třeba pak update na nový FW? Lze to pak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl by si asi snažší Xbox360.Na playstation jak ty hry jsou na BL DVD tak to má hrozně moc Gb a třeba mě osobně by se to nechtělo stahovat ani náhodou...ale zase záleží jestli by si chtěl(tvůj syn)hrát online,u xboxu s flashem(odblokováním) je riziko BANU(zablokování konzoli přístupu na internet) ale podle mě sony něco za chvíli vymyslím a u PS3 dojde k bricku díky jailbreak.A jěště navíc teď je na xbox novinka v podání kinect takže si myslím že xbox by byla lepší volba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se taky přiklonila k Xboxu, máme ho 3 roky a je O.K. Z mého pohledu na tuto konzoli vychází i nejvíce her. Nedávno jsem synovi pořídila i PS3, ale má ho jen na nějaké vychytané hry, které na xbox nevyšly - ale i tak nejvíc paří na Xboxu. Na xbox je už i prolomená ochrana AP2,5 tak už jdou normálně i úplně nové hry (např.Assassin's Creed: Brotherhood) + po této úpravě by neměl hrozit ban na netu. Do PS3 máme Amazonebreak a update tam zatím na nejnovější hry není... Zas u PS3 ušetříte na DVD, tam se hry stahují přímo na HD a nic nepálíte - to že stahování trvá dlouho je pravda, ale ne každá hra na PS3 má až tak velký počet GB - The Sims 3 - jsem si stála za chvilku, Infamous 7,09GB - a v této velikosti se pohybují i hry na Xbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak PS3 má mnohem vice možností a funkcí a hlavně budoucnost v Blu-ray a je o něco drazší

// ps3 proste na stazene hry neni xbox jo takze ber xbox

promin v tom ze ma psko budoucnost, nesouhlasim ackoliv je to vychytana konzole tak ji sony skoro zazdila a jeji zivotnost nebude zas o tolik vyssi nez soucasna gen. konzoly..

budoucnost ma mozna jako BR prehravac... ovsem na hry (az na par vyjimek) BR zatim neni potreba a az bude BR a digital poradne v provozu tak uz tu budou nove gen. konzoly ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu