Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypínání PC a sekání


DarkmatchCZE

Otázka

Čau hele měl bych dotaz ??? Mám PC a nainstaloval jsem tam windows. Běží ok akorát když prostě to zapnu tak to jde chvilku a pak jdou ventilátory naplno a buď se to vypne nebo se to sekne a už s tím nic neudělám. Tak by mě zajímalo jestli je to hardware nebo software třeba jako špatný windows . Musím podotkout že jsem tak zkoušel jak XP tak 7 a u obou se to dělá . Tak prosím za radu dám thx. Díky

Koupen včera (Bazar ale vse skoro uplne nove)

OS:Windows 7 32 Bit

Základovka:ASROCK 4CoreDual-SATA2 R2.0

Procesor:Intel Pentium 4 CPU 3,2 GHZ

Ram:2GB

Grafika:MSI RX1950PRO-T2D256

HDD:Western Digital 160GB

Zdroj:MaxPower ATX12 PZ-400W

Krabice(Case):CRONO MT-06, ATX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Zdrojem to nebude , tohle vypada na prehrivani . Tipl bych ze je spatne osazeny nebo nejak poskozeny procesor , v lepsim pripade muze byt jen malo chladici pasty mezi patici a procesorem . Pokud tomuhle nerozumis radej se obrat na odbornika .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Těžko říct ,ale je to asi grafickou kartou . Přesně je to možná nějaké špatné počínání grafických ovladačů od AMD . Ale , i po výměně grafické karty např. nVIDIA by jsi měl ty problémy po čase mít . Pokud to bude pokračovat ,tak stačí v nastavení obrazovky nastavit poradce při potížích . Odškrtnout políčko kombinovaného zápisu a snížit posuvník , tak jak se ti budou problémy projevovat . Ale , zakázáním Direct3D nepůjdou spustit nějaké hry a obraz videa bude mizerný . Stačí to snížit jen o dvě . Jinak by si poté mohl reinstaovat systém a ovladače AMD neinstalovat , nebo ano , ale pak musíš nastavit v zobrazení/nastavení/poradce při potížích grafickou kartu . Zkontroluj zda li máš všechno správně zapojené . Hlavně zdroj a třeba také skus update biosu . Ale , v tom problém asi nebude . Zjevně počítač jde , když funguje a problém je asi v software . Ale , zřejmě je možné ,že jde o nějakou nehodovost AGP sběrnice při veteších taktech . Takže , ani já sám nevím proč mě to počítač dělá . Ale jak jsem psal , když nastavíš parametry grafické karty , tak aby jsi moc nezatěžoval jádro , tak je teplota v pořádku a počítač se nevypíná . PCI-E je asi lepší na grafické karty s vysokými kmitočty ...

Kdyby jsi kartu chtěl prodat , tak dej vědět měl bych zájem (možná) .. Pc-Zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtěl by jsi tu Grafickou kartu prodat/střelit ? Teď už jí nepotřebuješ a když byla podle tebe nekompatibilní , tak bude dříve , nebo později na prodej . Hodila by se mě nějaká MSI 256MB paměť a do AGP za rozumnou cenu.

Pokud jde o tuto grafickou kartu ? Měl bych zájem ..

:arrowd:

1_out.jpg

[url]http://eu.msi.com/index.php?func=proddesc&maincat_no=&cat2_no=&cat3_no=&prod_no=1146[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu