Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přemrštěné ceny u bazarových her na ps3


Till

Recommended Posts

Když si vezmu OP, tak opravdu téma neplní svůj účel. Tíám bylo poradit méně zkušeným, aby nekupovali předražené věci. Říct, že někteří prodejci předražují, moc nepomůže. To snad vědí opravdu všichni.

Jediný způsob, jak jim opravdu pomoci by byl, kdyby se zde psaly konkrétní inzeráty s hodnocením hodně/álo, apod. A IMO by se kolem toho strhl časem pěkny flame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim se zverejnenim konkretniho inzeratu, ale trochu mi to prijde stejny jako zverejnit prodejce :-)

P.S. prave ze vsichni rozhodne nevedi co je predrazene.... :-(

proto sem taky založil tohle téma. abych na to upozornil hlavně ty kdo se v cenách her moc neorientují :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslel jsem že to sem nenapíšu, ale co se mě stalo byl sem se podívat v Hradci v JRC tak koukám na hry co za kolik mají protože si myslím že zrovna JRC nejsou levní ale jednou za čas udělají zajmavé akce. No ale k věci přišel tam klučina z Mafií 2 jestli ji od něj koupí a prodavač jo jasně že mu za ní dá 379,- a ať se mrkne po nějaké hře tak klučina že tedy dobře no. Dali jsme se z klučinou do řeči a já mu říkám dám ti za ni 600,- jestli chceš tak se domluvíme on tedy že jo že ji veme od prodavače naspět tak mi ji donesl já mu dal šest kil a on mě hru na kterou mezi tím prodavač nalepil cenovku 1559,- Tak to sem fakt kroutil hlavou.... Ale asi jim to funguje.. Mě se to jen teda nelíbí. Myslím si že je lepší se kouknout jak který hry kde stojí než si takhle naběhnete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JRC patří obecně patří k nejdražším obchodům s hrama který sou v ČR. to už je fakt lepší xzone. tam má taky zajímavý akce a slevy. jinak fakt doporučuju prohledat internet křížem krážem, dát si práci najít obchody s hrama a nalézt tu nejlepší cenu. já třeba kupuju poslední dobou nový hry z anglie jenom tady http://www.hrylevne.tk/. dohoda výborná a cena jak jistě uznáte taky. v čr je to opravdu bída akorát se nás tady snažej odrbat jak jen to de.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já neřikam, že je vždy na vinně prodávající. a když tady někdo napíše že prodává hru za 250 a já mu napíšu že sem ochotnej jí koupit za 200 a on mě pošle tam kam slunce nesvítí, tak mi to přijde fakt jak arogantnost. jak poukazuje je to blbost kupujícího páč je línej se podívat na net za kolik je nová. jinak založil sem tohle vlákno, protože se s tímto přístupem setkávám čím dál víc a nikde se o tom nedebatuje. JRC je případá sám o sobě. použitou hru znova zabalej a prodávaj jako novou atd. atd.

Taky záleží za kolik je na netu a pořád tu musíš brát zřetel na poštovné + někdo si ůčtuje i balné jak víš sám nic neni dneska zadarmo.. Pořád máš možnost hru nekoupit za 250kč ale třeba na netu za 200kč ale když pak zvolíš i poštovné které je věčinou cca 100 + - tak tě hra bude stát víc než ta za 250kč včet. poštovného..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky záleží za kolik je na netu a pořád tu musíš brát zřetel na poštovné + někdo si ůčtuje i balné jak víš sám nic neni dneska zadarmo.. Pořád máš možnost hru nekoupit za 250kč ale třeba na netu za 200kč ale když pak zvolíš i poštovné které je věčinou cca 100 + - tak tě hra bude stát víc než ta za 250kč včet. poštovného..

máš pravdu v tom že když připočteš poštovné tak je to min. o 50 kč víc, ale při zakládání jsem měl na mysli samotnou cenu hry. co si budem povídat většina z nás preferuje osobní předání. tady už nehraje roli poštovné ale cena hry, která často není adekvátní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi a zravím Vás v Novém Roce.

Mám jen malý dotaz, jsem z Havířova a mám doma pár her které jsem si kupoval v Ostravském bazaru za menší peníz a to přímo pod svinovskými mosty, byl jsem tam před několika měsíci a ta prodejna + další obchody tam již nejsou, nevím jak to je ted ale byla by škoda kdyby to znovu neotevřeli alespon nekde v blízkosti. Dali se i vyměnovat hry kus za kus. Nevíte kde se ta prodejna ted nachází? Jestli vůbec existuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je sice hezky, ze se tady snazis bojovat za levnejsi bazarove hry (nic proti), ale kdyz je nekdo blbej a nakupuje 2x draz, tak je proste blbej a at nakupuje 2x draz. (Z toho vylucuju pripady, kdy je nekdo jednoduse bohaty a je mu uplne suma fuk, kolik utrati). Pro priklad: Ty mu prodas hru o neco draz, jsi spokojenej. On si tu hru od tebe s nadsenim koupi, je spokojenej. Oba mate radost => nejlepsi mozna win-win situace. Tak v cem je problem? A kdo je inteligentnejsi (tim poukazuju na kupujici), ten si hru proste nekoupi a bud se jednoduse zepta, jestli ji prodavajici neproda levneji, nebo nakoupi jinde, neni to takovy problem. Stejne tak prodejce casem zlevnit musi, pokud prodava draz a nikdo se nechyta. Takze jak rikam - blbci at si kupuji co chteji a vsichni budou mit radost. Nerikam tim, at tu nejsou odkazy na levne stranky apod., ale o tom puvodne tenhle topic nebyl. Mluvim spis jen o zdejsim bazaru, Aukru apod., s obchody je to trochu jine, i kdyz v mnohem podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to máš pravdu aukro tam je to bída. Všichni se tam snažej fakt vydělávat. proto tam většinou jen kouknu kdyby náhodou někdy se tam zadaří na něco narazit ale způsob dražení některých lidí mě zaráží. X krát se mi tam už stalo že lidi v zápalu ani nekoukají kolik přihazují a vydraží hru podstatně dráž než by ji pořídili sehnat a není to jen u her. Na aukro jdu vždy prostě zkusit ušetřit ale jak píše th0ca tak to už tam nyní moc nejde je to fakt náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi a zravím Vás v Novém Roce.

Mám jen malý dotaz, jsem z Havířova a mám doma pár her které jsem si kupoval v Ostravském bazaru za menší peníz a to přímo pod svinovskými mosty, byl jsem tam před několika měsíci a ta prodejna + další obchody tam již nejsou, nevím jak to je ted ale byla by škoda kdyby to znovu neotevřeli alespon nekde v blízkosti. Dali se i vyměnovat hry kus za kus. Nevíte kde se ta prodejna ted nachází? Jestli vůbec existuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to máš pravdu aukro tam je to bída. Všichni se tam snažej fakt vydělávat. proto tam většinou jen kouknu kdyby náhodou někdy se tam zadaří na něco narazit ale způsob dražení některých lidí mě zaráží. X krát se mi tam už stalo že lidi v zápalu ani nekoukají kolik přihazují a vydraží hru podstatně dráž než by ji pořídili sehnat a není to jen u her. Na aukro jdu vždy prostě zkusit ušetřit ale jak píše th0ca tak to už tam nyní moc nejde je to fakt náhoda.

když si vychytáš aukci tak seženeš báječnej titul za docela dobrej peníz. jinak když si všimneš tak na aukru občas přihazujou ti stejní lidi. sou to prostě kamarádi prodejců a akorát mam za úkol jim zvednout cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi a zravím Vás v Novém Roce.

Mám jen malý dotaz, jsem z Havířova a mám doma pár her které jsem si kupoval v Ostravském bazaru za menší peníz a to přímo pod svinovskými mosty, byl jsem tam před několika měsíci a ta prodejna + další obchody tam již nejsou, nevím jak to je ted ale byla by škoda kdyby to znovu neotevřeli alespon nekde v blízkosti. Dali se i vyměnovat hry kus za kus. Nevíte kde se ta prodejna ted nachází? Jestli vůbec existuje...

ahoj, myslim že tu někdo psal že už to zrušili ale nejsem si tim jistej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když si vychytáš aukci tak seženeš báječnej titul za docela dobrej peníz. jinak když si všimneš tak na aukru občas přihazujou ti stejní lidi. sou to prostě kamarádi prodejců a akorát mam za úkol jim zvednout cenu.

Jo to máš asi pravdu, ale už to na aukru stejně není jako dřív. Ceny jsou jiný ale i přesto jednou za čas tam na nějakou super hru kápněš. To jo. Všem přeju jen to ať mají štěstí na hry a nikdo je neoch....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu