Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nepodařený Flash


sellenen

Recommended Posts

Koupil jsem si xbox 360(jetou) s tim,že po vložení disku se hrou (jak palenou,tak i original.) píše "To play this disc, put it in an Xbox 360 console." tak sem konzoli rozebral a SATA kabelem jsem spojil s PC a přes JungleFlasher flashnul nový FW do mechaniky(software byl iXtreme 1.5). Původní jsem uložil,pak ho smazal a nakonec jsem flashnul nový.Ale potom co jsem dal 360 spatky k televizi a dal do mechaniky hru zase jak palenou,tak i orig.,píše pořád to samé(filmy jdou).Pak jsem konzoli zase rozebral,ale už mi flashnout nejde.Když kliknu v jungleflasheru na read,tak to hodí hlášku valid status,mechanika se normalně načte,ale FW už ne .Neví někdo co s tim vším?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáš správný párovací dvd klíč, na týhle konzoli si už hry (ať už origo nebo pálenky) nazahraješ, leda bys sehnal správnej klíč ale to je asi vyloučeno. potom už jedině jtag, tím by se dal vytáhnou klíč přímo z desky ale pokud máš dashboard vyšší než 7xxx tak už taky smůla. Koupil sis velkej, těžkej a drahej dvd přehrávač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě něco:Všimnul jsem si,že v konzoli se už někdo hrabal.Není možné třeba to,že se to pokoušel někdo flashnout sám doma,nepovedlo se mu to,a pak tam hodil klíč,který našel někde na internetu,a já teď pracuji se špatným?Hodně by to vysvětlovalo.K ničemu asi nikomu nebude,ale jen tak pro zajímavost tady je: 59039D6BBA85B86F34C7F1DC2ABBC250

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám k tomu HDD a slyšel jsem,že na něj hry jdou nainstalovat,a pak hrát z něj,aby mechanika nehlučela(DVD tam být,ale musí).Když jsem hdd rozebral,tak to vypadá jako klasický 2,5" notebookový disky.Co ho normálně připojit k PC a hry tam nakopírovat?Pak by se museli nějak upravit,aby je Xko načetlo.Popřípadě upravit software 360tky,něco jako crack(toto je jen spekulace,ale technicky to možné snad je).Dělá se něco takového?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám k tomu HDD a slyšel jsem,že na něj hry jdou nainstalovat,a pak hrát z něj,aby mechanika nehlučela(DVD tam být,ale musí).Když jsem hdd rozebral,tak to vypadá jako klasický 2,5" notebookový disky.Co ho normálně připojit k PC a hry tam nakopírovat?Pak by se museli nějak upravit,aby je Xko načetlo.Popřípadě upravit software 360tky,něco jako crack(toto je jen spekulace,ale technicky to možné snad je).Dělá se něco takového?

Hrát hry rovnou z HDD jdou jen s konzolí s JTAG úpravou a tu určitě nemáš ( jde to jen na starších xboxech ) . Takže jak si to myslíš ty tak to nejde žádným způsobem . Hru můžeš z DVD nainstalovat na HDD , ale DVD musí být v mechanice . Už jde vypalovat i na DVD za 13 Kč :

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrát hry rovnou z HDD jdou jen s konzolí s JTAG úpravou a tu určitě nemáš ( jde to jen na starších xboxech ) . Takže jak si to myslíš ty tak to nejde žádným způsobem . Hru můžeš z DVD nainstalovat na HDD , ale DVD musí být v mechanice . O co ti jde ? O těch pár korun za DVD ? Už jde vypalovat i na DVD za 13 Kč :

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1

tak to zase takový výdaj oproti koupi originálky není .

Hele klídek.Kdyby si četl celé téma,tak by si věděl,že sem se snažil flashnout mechaniku,ale nejde to z důvodu nesprávného klíče ve FW mechaniky,tak jsem jen hledal jinou alternativu toho,jak tam ty hry dostat.Tohle je Xbox s BenQ mechanikou,ta se prý dává do Xboxů až v poslední době,takže pájení drátků s rezistorama do desky,asi už nebude moc platné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele klídek.Kdyby si četl celé téma,tak by si věděl,že sem se snažil flashnout mechaniku,ale nejde to z důvodu nesprávného klíče ve FW mechaniky,tak jsem jen hledal jinou alternativu toho,jak tam ty hry dostat.Tohle je Xbox s BenQ mechanikou,ta se prý dává do Xboxů až v poslední době,takže pájení drátků s rezistorama do desky,asi už nebude moc platné.

Tema celé jsem četl , ale v posledním dotazu jsi se ptal na to , jestli jdou hry nakopírovat na HDD bez možnosti instalace z DVD , tak jsem ti odpovídal , že nelze - to je vše . Ale špatně jsem si vysvětlil , že jsi tím myslel nepoužívat mechaniku vůbec kvůli tomu , že jsi zvoral flash . Tak o takové možnosti se tady ještě nepsalo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tema celé jsem četl , ale v posledním dotazu jsi se ptal na to , jestli jdou hry nakopírovat na HDD bez možnosti instalace z DVD , tak jsem ti odpovídal , že nelze - to je vše . Ale špatně jsem si vysvětlil , že jsi tím myslel nepoužívat mechaniku vůbec kvůli tomu , že jsi zvoral flash . Tak o takové možnosti se tady ještě nepsalo .

No já jsem flash,tak úplně nezvoral(zase na tom není nic,tak moc co by se dalo podělat),ale než jsem to šel flashnout,tak jsem zkusil originalku i palenou a obě psaly tu samou hlášku.Pak jsem načetl původní FW zapsal z něj klíč do nového FW,a flashnul,a pak to psalo zase to samé.Takže ten klíč asi nesedí s deskou už od doby co jsem 360tku dostal.To asi znamená,že ho můžu s tímhle klíčem flashovat třeba 100x a bude to stejně k .......

Jak už psal Raczek drahý DVD přehrávač(filmy jdou,jak original,tak i pálené,jak jednovrstvé,tak i dvouvrstvé)skoro,tak dobré jako přehrávač za 600,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aku orig. hru to mas? Kto ti konzolu predal, tak tvrdil, ze to na fw.1.5 slapalo - orig. ci tie palenky? A zrazu tebe nie? Nieco musi byt vo vzduchu...

No,ono to nějak nikdy nešlapalo,vždycky to házelo tu hlášku,před i po flashy orig i pálené.

Chtěl jsem se zeptat jestli by to fungovalo kdyby se tam napájel chip.Tady jsem něco takového našel http://www.mod-chip.com/xbox360/xbox360-modchips.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat jestli by to fungovalo kdyby se tam napájel chip.Tady jsem něco takového našel http://www.mod-chip.com/xbox360/xbox360-modchips.html

vyprdní se na chip a rovnou to zase prodej. Takhle to toho budeš vrážet další prachy a stejně se ti na tom nepodaří nic rozjet, no možná bys na tom rozjel nějaký dema přes flashku ale to je asi tak všchno

trezzor: pokud jsem to pochopil správně tak on koupil tuhle konzoli už s tím že četla jenom filmy (a byla flashnutá na ixtreme 1.5) a myslel si že je podělanej fw v mechanice a že bude stačit jenom reflash, bohužel klíč v mechanice je jiný než k té desce patří takže to čte jenom ty filmy. No tohle je normální praxe. Někomu umře xko na rrod tak si nechá mechaniku a zbytek prodá. Někdo jinej to koupí, rrod "opraví", vrazí tam nějakou mechaniku s nějakým klíčem a prodá to jako skoro funční xko jenom s "drobnou" vadou a trhne na tem jednou tolik co ho stála konzole + mechanika. Takhle je to třeba na aukru skoro pořád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu