Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Monster Cable GameLink 360 Component Video A/V Cable - nefunguje zvuk


Filc@

Otázka

Vzpoměl jsem si, že mám doma k xboxu Monster Cable GameLink 360 Component Video A/V Cable, doted jsem používal HDMI kabel a vse bylo ok. Když ale zapojím tento kabel, vše jde v pohodě, ale nejde žádný zvuk. Musím ještě v xboxu něco nastavit, nebo mám špatný kabel?

Jedná se o tento kabel televizi mám Samsung T260HD.

Dekuju za jakoukoliv radu!

EDIT: Jeste dodam, ze zvuk je vedem pomoci optického kabelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ked je problem so zvukom pripojeneho optickym kablom, tak v tomto vedeni hladaj pricinu. (opticky kabel, alebo zariadenie, kam si ten opticky kabel zasunul a ine.).

Nic blizsie si nenapisal - do coho si ten opt. kabel pichol? Na Slimku si ho dobre zasunul?

EDIT: aha, ty nemas Slim ale ten kabel ma aj Opt. vystup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Presne, mam stary typ Xka. Opticky kabel sem zasunul do vstupu, který má koncovka, která jde do xka. Druhou stranu optickeho kabelu jsem zapojit do televize, do vstupu ktery je k tomu určený - digital audio out (optical)

v nastavení televize ani xboxu jsem nic nenasel... Takže jedine ze by byl problém v tom kabelu. Mám ho sice dva roky, ale pouzil jsem ho poprve az dneska...

edit: to je ten kabel http://ecx.images-amazon.com/images/I/41ZLyrVmrOL._SL500_AA280_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha :D tak to je trapny :D

nj, kua, jenze ja v te TV vztup pro optickej kabel nemam...

jen vystup, ale na to bude potreba asi redukce

A co s tym chces povedat? nerozumiem....mas aj cinche na zvuk na tom kabli, co vlastne riesis?

EDIT: pokial viem, tak ziadna TV nema opticky vstup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu