Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s HDMI?


Elypsa

Otázka

Zdravim, už 3. pokus připojeni konzole přes HDMI k TV, začal jsem na kabelu za 50 korun, nepřekvapilo mě že to nejde, ale sakra mam tu kabel za 140Kč, http://www.sporilek.cz/hdmi-kabely/sencor-sav-160-015/ tam už obraz naskočí, bez zvuku a ještě k tomu s zelenými čarami v obraze, k tomu xbox tak divně pípa. No a na závěr kabel přes který jede propojení PS3 v pohodě, ale xbox ani prd, prostě zase zelené čáry a zvuk ne a opět divnej zvuk z XBOXU, tak mě napadá, není problem v Xboxu? Nesetkal se s tim někdo..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
No ale jina zarizeni na TV pres HDMI jdou :D. Jako ja furt tak doufam ze to je kabelem ale prekvapuje me z e kabel pres ktery jde proste v pohode Set top box a nebo PS3 mi na xboxu nejde..Jestli nejak vic citlive ten xbox? Nevim..

Ale pises, ze z konzoly HDMI do monitora DVI (kablom HDMI-DVI) je to v pohode...tak neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No trochu jsem s tim hnul po dlouhe dobe aspon TV zjistila ze jsem zapojil xbox a i pres ty zelene cary jsem se prohrabal do nastaveni a koukam do display a zjistil jesm, ze xbox si stale mysli ze pojim pres DVI, jelikoz - spravne bych tam mel mit syssettings_consolesetsdisply.jpg

Napsano ze pojim pres HDMI! Ale ja tam mam napsno DVI, tim padem mi nejde nejspis ten zvuk a hlavne

mkisto treba tech 1080 p apod. ktere diky HDMI muzu nastavit tam koukam na milion druhu rozliseni ale moje vyhledavane 1080 p tam neni, tak me napada da se nejak resetovat nastavni xboxu aby vypustil z hlavy to ze jsem ho pul roku poustel pres DVI?..

Tohle mi teda dodalo dost optimizmu :/ Jinak je tam dost o tomhle problemu. Proste TV mysli ze xbox je DVI source..

http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1287338

Nekdo napady jak to fixnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejde, proste v TV neni problem, zkousel jsem to na dvou TV obe po zapojeni napisou ze tam zapojuju neco přes DVI, vubec to neberou jako HDMI, je to proste v xboxu, pockam an vyjadreni ze servisu a asi to tam poslu at si s tim poradej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu