Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Slim 4GB + Kinect


vaseks0001

Recommended Posts

Ahojte potreboval bych od vas poradit. Bracha dostal na vanoce XBox 360 slim a ja dostal za ukol mu stahnout nejake hry. Prvni jsem si precetl forum jak, kde stahovat a vypalovat hry. Precetl jsem si take zaklady ale jsem s toho jelen. Prej jeste na tenhle typ xboxu neni flash. Tak se ptam daj se nejak hrat na tehle konzoli palenky kdyz neni flashlej? Jestli da tak jak je dobre vypalit a pecnout? Predem dekuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz budes mit nejnovejsi flash nebudes muset nic ale casem budes muset patchovat pokud nebudes znova preflashovavat

Tak to asi už pravda nebude . Šlo patchovat na nižší wave .Jenže s nástupem nové ochrany a podle toho co nového na nás MS vymyslí to už nějaký patcher asi nevyřeší a bude nutné vyvíjet nový FW flashe . Takže přeflashovávat xbox .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu