Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nfshp


vnav

Recommended Posts

Ahoj, mám originální hru NFS Hot pursuit. Chci ji nainstalovat, ale při spuštění EASetup.exe to hlásí chybu: ,,F:/EASetup.exe není platná aplikace typu win 32´´ Neví někdo co to znamená?

Zkoušel jsem všelijakou kompabilitu, ale bez výsledku...

PS:Mám W7 64bit...možná je to tím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se zase dal na starej dobrej CMD a zrovna projíždím chráněné systémové sobory, jejich integritu a jejich napravování... a jestli to nezabere, tak už vážně nevím co (sfc / scannow byla moje poslední zbraň)

PS: teď jsem si vzpoměl na příkaz regsvr32 / i SHELL32.DLL ...... žeby byl problém tam? (ale to by musela být instalace od EA neregistrovaná...........to je blbost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lentilek2: Mám NET Framework 4 Externed a NET Framework 4 Client Profile ale díky za snahu

Tak jse mi to podařilo nainstalovat, ale když chci hru spustit, tak naběhne černá obrazovka a po nějaký době(cca 3-5s): ,,Program NFSHP A přestal pracovat.´´ Toto pole má jedinou možnost, co se s ním dá dělat a to:,,Ukončit program´´

PS:Moje 2. legální hra a zase nefaká

(1. byla GTA4 a tam mi nejelo ukládání a multiplayer, protože Windows live PROSTĚ NEPODPORUJE VÝCHODNÍ EVROPU!!!-Dnes problém vyřešen pomocí cracku a xlive souboru, ale mulˇták si stejně nezahraju)

EDIT: NFSHP A znamená NEED FOR SPEED HOT PURSUIT APLICATION

EDIT2: Ponaučení......Co neprojde rukami nějaké warezácké grupy, s tím má většinou člověk problémy - zdlouhavé online aktivace, pořád někam strkat CDčko-čímž dochází k jeho poškozování, dokonce si člověk ani originální hru neuloží...atd....

Ale jakmile to projede Razzor 1911 nebo Vitality tak odpadá při nejmenším to zasouvání CD ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

tdy se nepodporuje warez bud si ju kup,anebo hledej

PS:ja si myslim,že to net frameworkem je,mamce psalo,že přestal pracovat,stahl jsem ji 3.5 a funguje,segře psalo není platná aplikace typu win 32 net framework 3.5 pomohl zkus ještě tu 3.5 verzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu