Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

catche,youtube,firmware,..menší nejasnosti


tuningrob

Otázka

Dobrý den, tak sem pročítal několik přispěvku ale svoje problemy sem nenašel.

1.jake spravne nastaveni netu mam mit?

connection - auto select

proxy-use sett for each.....

cookies-allow all

catche-512.

takhle to mám,mam něco změnit aby to šlo lepe?popř. mam na výběr něco změnit?

Co jsou ty catche?čim menší čislo tím lip?když mam tu aplikaci WINVISTA tak tam se třeba doporučuje dat 2048..

2.Dále,kčemu mam v PSP animation,flash a javascript,když stejně to tak nefunguje,flash je na videa ale ty nejdou,animace tam nemam

3.Někdo tady psal že ma na 3004 6.20 FW ale pry na tom nejdou hrat stahovane hry ale v tom přispěvku mu psali že muže hrat ISO CSO ale ne PSX..takže když mam neflash.desku tak mužu si updatovat a hrat stahovane hry?

3.Videa z netu,PSPtube mi nejde,GO tube mi nejde,prej měli nějake vypadky tak to jednu chvilu nešlo tak nevim jestli to ja neumimi nebo to fakt nejde,prostě to zapnu,černa obrazovka,dam kolečko napišu co chci a černa obrazovka...nic..raz mi to už našlo videa dal sem X a nic,nebo existuje ještě nějaky program na ty videa youtube apod.?

Děkuji za trpělivost a odpověď(omlouvam se za diakritiku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1.) Nech to jak to je defaultně

Catche/Cache? Vyrovnávací paměť, čím víc, tím líp.

2.) Na některejch webech je používáš, bych řekl.

3.) Ano, pokud máš PSP 2000 s TA-88v3/3000/GO s vyšším OFW než 5.03, aktualizuj na 6.20 a postupuj podle návodu.

4(3).) Probíhaly nějaký update scriptů nebo něco obdobnýho, prostě většina těch HB už nefunguje ... poslední byl tušim GOTube (2.2?), nevim jak to je teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu