Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Malý problémek


OldHarOld

Otázka

Dobrý den,

Mám xbox 360 slimko a mám ho připojenej přes hdmi-dvi.Normálně mám rozlišení nastavené na 1920x1080, ale když stisknu na ovladači xbox guide, tak se mi zobrazí to malé menu, ale připadá mi, strašně rozmazané oproti normálnímu dashboardu...Dále, nevím jestli Fable III podporuje 1080p, ale na obalu je napsané, že sice ano, ale hra mi jede v pouhé 720p..Nevíte jak se to dá něják vyřešit?

Omlouvám se za případné gramatické chyby a možnou nepřesnost

Mám monit LG flatron s rozlišením 1920x1200

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Jako něják vystupňuje??Tomu moc nerozumím...Dalo by se to tedy něják vystupňovat, aby bylo např to Fable III v 1080p?

Ja neviem o com pises!

V dashboarde si nastavis napr. 1080p a potom mas vsetko 1080p, tak neviem preco pises, ze Fable3 si mal 720p. Tak mas v konzole nastavene 720p.

Ja som potom uviedol, ze aj tak tie hry maju skutocne rozlisenie max. 720p....ked mas v konzole nastavene 1080p, tak to je iba upscaling a to nie je to iste, ako keby mala hra skutocnych 1080p. Na taketo skutocne rozlisenie hier si musis pockat v nasledujucej generacii konzol. Dnesne 5 rokov stare na to este nemaju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu