Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s wifi klicem


shadowtails

Otázka

Mohl by jste mi nekdo prosim poradit.Objednal jsem si Usb wifi klic ktery jste tady na foru doporucovali vse jsem nastavil podle navodu ktery byl u toho prilozen ale dyz se chci s psp pripojit na internet pise to"A connection error has occurred The attempt to obtain the IP address timed out.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

heh.. dneska mi prisel taky usb klic a mel sem podobny problem... musis tam nastavit ip adresu... zadej tady na forum "wifi klíč" a najde ti to plno topicu kde se to tam resi... jinak tady mas presny navod http://console-forum.net/showthread.php?t=9180&highlight=wifi+kl%ED%E8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je to tady uz nekolikrat staci hledat ;) ja sam jsem zde psal nekolik helpu do takovychto topicu, hledat lidi hledat.. navic,.. to neumis anglicky? Vzdyt ti to presne reklo co to chce.. nemuze ziskat IP, tak asi nedavej DHCP server, ale zadej to manualne, sdileni netu beru jako samozrejmost, jinak by jsi nemohl vycucavat net z tveho pc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu