Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím o radu


dook1

Otázka

Ahoj, dostal jsem starší xbox 360, je 2 roky starý, původní mechanika Lite-on (DG-16D2S) byla vyměněna za mechaniku samsung, FW 1.5, DB 8955 .... xbox mám pár dnů takže se v tom moc neorientuju......doted prej stačilo hry opatchovat přes wave patcher na wave 2 a vše chodilo.

Jde mě o to zda je nějaká možnost zprovoznit hry s ochranou ap 25 např. Assasina (je tu sice návod přes betu DB ale ten půjde určitě jen dočasně na pár her než se objeví nové a budou chtít ofiko nový DB). Prvně jsem si pročetl forum a jestli jsem to správně pochopil tak tahle mechanika (Samsung) ani ta původní (Lite-on) nejde flashnout na LT+ a s Assasinem mám útrum :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
na samsungu by to melo jit bez flashovani, pokud vim

Já měl Samsung tohle opravdu nefunguje, možná v nějaký vyjímce...

Opatchovat hru s AP2.5 to nema smysl. Měl jsem to uplně stejně jako ty. Moje původní mechanika Lite-on která dříve nešla flashovat, tak se vyměnila za Samsung, se kterými nebyl problem, ale teď nejde flashnout na LT+ ! Tak jsem dal flashnout tu původní Lite-on a vyměnil jsem jí, takže sem nemusel kupovat novou mechaniku.

Mechanika Samsung nejde flashnout na LT+

Mechanika Lite-on jde flashnout na LT+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já měl Samsung tohle opravdu nefunguje, možná v nějaký vyjímce...

Opatchovat hru s AP2.5 to nema smysl. Měl jsem to uplně stejně jako ty. Moje původní mechanika Lite-on která dříve nešla flashovat, tak se vyměnila za Samsung, se kterými nebyl problem, ale teď nejde flashnout na LT+ ! Tak jsem dal flashnout tu původní Lite-on a vyměnil jsem jí, takže sem nemusel kupovat novou mechaniku.

Mechanika Samsung nejde flashnout na LT+

Mechanika Lite-on jde flashnout na LT+

Tak to je paráda jestli půjde ta Lite-on flashnout, díky za tip !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mechanika samsung nepotrebuje LT+ (nepozna AP25), ale podla toho, co mi je zname, tak s novym dashboardom Xko detekuje vymenenu mechaniku ... takze ak mas tu povodnu LiteOn, siel by som do nej ... urcite sa porad so svojim flasherom.

Predtym ako budes skusat ist nahodou na Live, omrkni si to xko cez XVal.

Ak budes mat secdata clean, tak odporucam skontrolovat uz napalene hry a skontrolovat hry ktore budes napalovat cez abgx360. Jedna sa samozrejme o bezpecne hranie, aby si nedostal ban. Ak ban uz mas, tak to riesit netreba a mozes hrat aj zle napalene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu