Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hra Dead Space - Problém s postupem hry


jesusek

Otázka

Zdravím. Chtěl jsem začít hrát Dead Space a hned ze začátku hry jsem na narazil na bug, který mi brání v dalším postupu. Když se na lodi spustí karanténa a začnu zdrhat, vejdu do výtahu a vyjedu nahoru. Tam je první zbraň, dveře a nejaký přívod energie, který se musí rozstřelit. Rozstřelím to a otevřu dveře, ale dveřma prostě nejde projít. Na zemi tam leží mrtvý týpek, kterého můžu rozstřelit, ale dveřma prostě neprojdu. Je to hned ze začátku hry. Jestli měl někdo stejný problém, poraďte pls.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No tak zkusil jsem stáhnout jiný release (od RELOADED, předtím to byl crack od darkcodera), ale nic se nestalo. V tom videu, když otevře ty dveře, tak na něho vyběhne ten zombík. Když je ovetřu já, tak ten chlap tam akorát divně poskočí, ale příšera nikde a dveřma nejde projít. Nevíš co s tím? Sakra, chtěl bych hrát dál. Štve mě to. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu