Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na přesunutí Videí,Dem,Hudby,Filmů z Flash Disku na HDD Xbox360 SLim


sk1ngs

Recommended Posts

Takže mám tu návod jak to udělat. Pozor pouze pro Xbox360 Slim!

Návod:

1) Krok: ZAsunete flash Disk nebo HDD do USB Hubu :D

2) Krok: Nakonfigurovat Flash Disk nebo Externí HDD. Tak že najedete do dashboardu. Záložku My Xbox. System settings. Dále Memory. Najdete na Externí HDD nebo Flash disk. Otevřete a dáte Configure.

3) Krok: Pro přesunutí souboru pak jen otevřete Flash Disk nebo HDD v záložce Memory která se nachází v System settings. NAjedete například na Videos. Vyberete film který chcete přesunout a dáte buď Copy pro kopírování. Na flash disku nebo HDD soubor zůstane. NEbo dáte Move pro přesunutí.

To je vše pro nechápavé můžu dodat i fotky!

Důležité pokud chcete Fotky a Videa atd. přesouvat. Musíte si na Flash Disku vytvořit složky Videos a Photos, Demos atd. a do těch to pak vložit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem to vyzkoušel přesně podle návodu a nejde mi to. mám Xbox 360 Slim + 250Gb Hdd Microsoft.

1. Postupuji podle návodu a vložím flash 4Gb do Xbox a dám - configure, potvrzeno vše OK a x-ko ukazuje, že na disku je cca 3,2 Gb volného místa. Takto naformátovanou flashku připojím k PC s Windows 7, kde po jejím načtění ukazuje, že na disku je jenom 25 Mb volných. Na flashce je jedna složka s názvem Xbox360 a v ní je 6 souborů s názvem Data0000 až Date0005, která dohromady zabírají skoro 4 Gb, takže na disk už nic nenahraju.

2. Dále jsem zkusil nejprve naformátovat v PC na FAT32, vytvořil složku Videos a do ní jsem nahrál pár filmů. Po připojení flashky k Xbox jsou filmy přehrát z knihovny Videa zcela bez problémů. V My seting-memory po najetí na flash nezobrazuje žádný obsah a po potvrzení configurace disku se vše z disku smaže a stav je jako v případě 1. Z flasky prostě nejdou filmy nahrát na HDD X-ka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

1. co s tym ma slim? ved je to vec dashboardu 9199 a novsieho, ak sa nemylim ...

2. nie kazda flashka ide (ja som skusal 3 a nesiel ani 1 - vyriesil som externym diskom)

3. formatovanim pridete o data na flashke

4. filesystem na flashke musi byt FAT32 (nie NTFS)

5. kopirovanie filmov pokial viem nefunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
měl dotaz když dám flashku po configuraci s xboxem do pc a spustim program USBXTAFGUI_v44 open first usb drive tak to neodpovídá jeto flashkou nebo programem nebo notebookem?

A proběhla ta konfigurace v xboxu korektně? Nevím proč ale plno flashek je s xboxem nekompatibilních a konfiguraci nelze udělat. I originál flashka ve tvaru Stalkillera přiložená k Xbox sběratelce Star Wars Force Unleashed 2 píše, že není s xboxem kompatibilní, což je úplná demence...

Když tak zkus v USBXTAFGUI zvolit - Open USB manually...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když dělám konfiguraci v xboxu tak je všechno ok ten program sem stáhnul s ulož.to a share-rapid ani jeden nejde dá se to stáhnout ještě někde jinde?

Tak když jsi to už zkoušel jinde , tak tím to nebude . To už je opravdu záhada . Zkoušel jsi použít jinou flešku a nebo to zkusit na jiném PC ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu