Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kinect - při připojení se odpojí obraz


hamsterdj

Otázka

Zdravíčko,

mám xbox 360, dříve fungovalo vše  pořádku, ovšem dnes po připojení kinectu - se mi odpojí obraz a na tv se zobrazí no signal. jakmile kinect opět odpojím, obraz je zpět. Tv je připojena pomocí hdmi a kinect pomocí redukce (ta pro napájení do sítě a do xboxu USB). Nevíte někdo, jak bych daný problém mohl vyřešit?
popřípadě kde by mohla být chyba - jestli redukce, nbo kinect, nbo xbox.

Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takže: jedná se o klasický bílý Xbox 360 + přídavný adaptér pro napájení Kinect přes USB:

https://www.prokonzole.cz/x360p/x360-ac-adapter-pro-kinect-nove/?gclid=EAIaIQobChMImr-Gjc7J6QIV1IXVCh2bcg7UEAQYAiABEgKDLPD_BwE

Dáváš to zezadu do USB jak je na obrázku z LINKu ?

Já mám to samé, mám to pořád propojené, akorát když Kinect nehraju, nezapínám přídavný adaptér a když ho hraju, zapínám: 1. napájecí adaptér pro Kinect a pak 2. celou konzoli.

Neudělal jsi od posledního zapojení Kinect upgrade FW v Xbox 360 ? To se totiž pak většinou musí Kinect upgradovat také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu