Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hraní her po internetu


pajasXS

Otázka

Dobrý den.

Chci se zeptat jestli když si koupím hru normálně orig. tak jestli si budu muset připlatit za hraní po internetu někdo mi říkal že je jedno když mám orig. hru, že si i přes to musím připlatit za hraní s ostatními hráči. Je to pravda? Jedná se o Call of Duty Black Ops

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejsem moc zkušený ( sem v podstatě taky nováček ) ale z toho co sem pochopil .. přes LAN můžeš hrát zadara .. jen je těžké najít hráče ... a pokud chceš hrát přes Xbox Live tak más první 3 měsíce zdarma a poté musíš kupovat jakési takovéhle karty ...

http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-live-12-2-month-gold-membership-card-d201984.htm

( určitě to najdeš levnějc ja jen na rychlo abys viděl jak to vypadá .. )

Poopravte mě někdo jestli se pletu .. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No jo ale achivmenty se ti nebudou přičítat na tvůj hlavní profil takže dost k ničemu. Sice se ušetří pár korun ale achivmenty sou pro mě přednější :)

A k čemu ti jsou ? Jen dělat frajera , jakej jseš hráč . Jinak k ničemu nejsou . Za Géčka si nic nekoupíš . Ty dva měsíce hraní na live ale jsou dobrý .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A k čemu ti jsou ? Jen dělat frajera , jakej jseš hráč . Jinak k ničemu nejsou . Za Géčka si nic nekoupíš . Ty dva měsíce hraní na live ale jsou dobrý .

géčka by nebyli špatný kdyby za nějakej počet byla nějaká sleva na na příslušenství k xku nebo něco podobnýho................jinak fakt jenom na vytahování zatemělejch jedinců :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

O gečka mi nejde de mi o sbíraní těch achivu a pokud je hra nemá (když hraju občas něco na pc) tak mě tolik nebaví jako s nima. Prostě mě to baví je sbírat. A těch cca 200Kč co ušetřim tak ať si klidně nechaj, nemigroval sem na czlive s pro pár pointu a nabudu si ani zakládat další profily a bych ušetřil pár šupu. Je to taková výzva navíc, pokud vás hra baví tak vám vydrží dýl, když mě nebaví tak na ně prdim a rozehraju něco jinýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu