Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ukládání her


governante

Otázka

Měl bych dotaz ohledné ukládání her.

Na fleshce ( 8GB ) mám nainstalovanou hru ( assassins ) a savy ukládám na paměťovou kartu.

Teď bych si rád dal na flešku jinou hru ale nevím zda když budu chtít zase někdy pokračovat v assassianovy zda mě to normálně načte savy co mám již teď uložené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Smažeš jen hru, savy ti zůstanou ... pokud hru znova zapneš, znova se načte původní save ... s hrou se nic nestalo, jen změnila uložiště. Takže ano, pokud teď smažeš z flashky hru a savy necháš na MU, budeš mít možnost pak v uložený pozici pokračovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A myslíte že je blbost to takhle dělat?? Chtěl bych co nejvíce šetřit mechaniku a na nějakej 120Hdd zatím nemám finance-ale nevím jestli ta instalace nějak víc nezatěžuje mechaniku, ale zase si myslím že je to lepší než když pak třeba 50 hodin hraju hry z DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hru zmaz cez nastavenie v Memory, ak ju zmazes priamo v dashboarde cez hlavnu ponuku (kde je Play Game / Install Game / Delete Game) pravdepodobne si zmazes i sejv

Save se nesmažou ani tímto způsobem . Musel by jsi je mazat samostatně v memory , když by jsi je už nechtěl .

Už jsem ti jednou psal - nepiš to co nemáš ověřené - mateš tím lidi , kteří žádají o radu,nerozumí tomu a uvěřili by ti !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu