Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vložení save


bugi007

Otázka

Ahoj všem, mám dotaz. Chci si vložit save do GTA IV. Stáhl jsem si prográmek na to, aby to přepsal ( to ID profilu atd.) do mé konzole. Ale chce to zjistit ID profilu a to já nevím jak zjistím. Neví to někdo náhodou??? Má někdo zkušenost s vkládáním savů do GTA 4 a nebo celkem??? :) Mám Xbox 360 Bundle 4 gb + Kinect + 250 gb hdd. Jo a ještě nevím kde hledat vůbec downloady k xboxu. Savy, patche... Díky za odpovědi. :D Jo a ten prográmek je Modio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ahoj, prepisovanie ID sejvov apod. nieje najstastnejsie riesenie, myslim ze som pocul ze si niekto takto zabanoval xko, ale ruku do ohna za to nedam ... lepsie riesenie je si to zahrat od zaciatku, ak chces sejv zo svojho stareho profilu, myslim ze recovery gamertag je najlepsie riesenie

ID profilu by si mohol zistit tak, ze skopirujes uz nejaky tvoj sejv na USBcko, skopirujes to do kompu a cez Modio si to kuknes, este by to malo ist ked otvoris hdd cez PC, myslim ze sa tam niekde nachadza vo filesysteme folder, ktory je ID tvojho profilu

nikdy som to nerobil, tak moje rady ber s rezervou

co sa jedna patchov (mam na mysli TU = Title Update = update hry), pri aktivnom pripojeni na Live (i cez free ucet) a spusteni hry ta vyzve Xbox na update hry (opravuje niektore chyby apod), da sa to riesit aj offline cez USB/HDD a portal http://www.xbuc.net/ - nakopirovanim TU do Cache particie .. ak mas na mysli patche ako na PC (cestina apod.) na to rovno zabudni, Xbox360 nieje PC. Navod na XBUC najdes tu - ovsem casom sa domena .org zmenila na .net, takze niektore linky mozu byt nefunkcne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu