Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash xbox 360 slim bez ztráty záruky?


kure221

Recommended Posts

no je , nedelat flash .)))

v dnesni dobe co stoji bazarovy hry kolem 200-500 si myslim nema cenu tohle resit - pokud ti jde o zaruku a nebat se. Pokud ses vasnivej sberatel a potrebujes vsechny tituly na netu co jsou tak potom snad ozelis pripadny neuznani zaruky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je , nedelat flash .)))

v dnesni dobe co stoji bazarovy hry kolem 200-500 si myslim nema cenu tohle resit - pokud ti jde o zaruku a nebat se. Pokud ses vasnivej sberatel a potrebujes vsechny tituly na netu co jsou tak potom snad ozelis pripadny neuznani zaruky :)

Jenže novinkovou hru za tu cenu nikdy nekoupíš a jestliže na jedné jediné nové hře ušetříš minimálně 1000 kč , tak bych to vůbec neřešil a za ušetřené peníze případnou cenu opravy zaplatil . Takže nechápu všechny co řeší záruku , ale chtějí přitom hrát pálenky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží komu to při vyřizování příde do ruky, někomu uznaly záruku i s flashem a někdo neprošel i když měl neporušenou pečeť a v mechanice nahranej originální FW a co sem tady četl tak tu kontrolu asi v poslední době trochu zpřísnily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua mě už xbox za ty 2 roky co ho mám, stál se všema flashema + s pořizovací cenou a všema těma opravama a výměnama atd atd už určitě více jak 8 tisíc, ale když si představím, kolik jsem ušetřil (nakradl :D) za všechny ty hry, a že jich není málo... příjde mi fakt úsměvné, řešit něco jako záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu