Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pár otázek


Pit-Bull

Recommended Posts

Předem říkám že nevím do jaké sekce by to mělo patřit takže jestli chcete tak to přesuňte jinam..... jinak bych se chtěl zeptat na pár otázek.

1) co je lepší - Xbox/PS3 (cena/výkon) a jaký druh přesně

2) jdou na tyhle věcičky RPGčka? a net? :D

3) je na to potřeba nějaká super TV?

4) dá se to pořídit za cca 3-4k? (z druhé ruky)

Vím že někomu se to bude zdát jako buzerace ale fakt z takovýma věcičkama zkušenosti ještě nemám :D a za každou odpověď budu moc rád..... popřípadě dodám další otázky. Thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.)Každá věc má svoje pro a proti,Já jsem volil třeba PS3 protože má BD a PSN zdarma

2.)Net tam je a RPGčka taky

3.)Není třeba ale je to lepší!Protože většina her zvládá Full HD a na CRT televizi to moc dobře nevypadá

4.)Xbox 360 za tyhle prachy seženeš ale PS3 ne

Zbytek si najdi tady na foru v topicu pro začátečníky+je tu ještě nějakej kterej porovnává PS3 a Xbox360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rychlou první odpověď, samozřejmě můžete psát i další ale....

1) nevím co je BD (ani co je za svou cenu výhodnější)

2) když je tam net i rpg tak jdou hrát rpgčka po netu jako na pc ne? :D

3) to je mi jasné z tou TV

4) to jsem taky čekal ale kupa lidí tu má spíše Xbox než PS3 ne? :D jinak to PS3 je asi moc drahé (akorád na čem je lepší grafika?)

5) Xbox se dá Flashnout jako PSP? abych na to mohl stahovat hry a pak nemusel mít účet na PSN?

PS: Wii je horší než obě zmíněné konzole ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na Xboxy a nevím proč jeden stojí 5k a druhý zase 7k když vypadali úplně stejně xD takže bych byl moc rád kdyby mi někdo napsal název nejnovějšího Xboxu co existuje a nebo hodil odkaz.... THX

jinak jsem četl takový zajimavý článek tady na foru takový srovnávací test co je lepší jestli PS3 nebo Xbox a bylo to tak zamotaný že nakonec nevím co je výkonější a co má lepší grafiku xD

PS: taky jsem se dočetl že se prej nesmí stahovat na Xboxy hry :(...... a když bude mít nějaký xbox málo místa na disku tak se k tomu dá připojit HDD disk a hry pouštět z toho?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak jsem četl takový zajimavý článek tady na foru takový srovnávací test co je lepší jestli PS3 nebo Xbox a bylo to tak zamotaný že nakonec nevím co je výkonější a co má lepší grafiku xD

PS: taky jsem se dočetl že se prej nesmí stahovat na Xboxy hry :(...... a když bude mít nějaký xbox málo místa na disku tak se k tomu dá připojit HDD disk a hry pouštět z toho?? :D

Konzole jsou téměř shodné, co se týká výkonu, s mírnou převahou PS3. Ale hra musí být speciálně naprogramována pro tuto konzoli a proto je vyšší výkon vidět hlavně u exklusivních her. Multiplatformové hry vypadají víceméně stejně.

Stahování her je samozřejmě nelegální a to pro všechny konzole. Takže samozřejmě, že se to "nesmí", nebo lépe řečeno, nemělo by se to dělat. Při stahování her se vystavuješ jistému, byť malému riziku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konzole jsou téměř shodné, co se týká výkonu, s mírnou převahou PS3. Ale hra musí být speciálně naprogramována pro tuto konzoli a proto je vyšší výkon vidět hlavně u exklusivních her. Multiplatformové hry vypadají víceméně stejně.

Stahování her je samozřejmě nelegální a to pro všechny konzole. Takže samozřejmě, že se to "nesmí", nebo lépe řečeno, nemělo by se to dělat. Při stahování her se vystavuješ jistému, byť malému riziku.

Ps3 ma lepsi procesor, ale Xbox Graficky cip, takze nelze rict ze je trosku "lepsi" vetsina multiplatformovych her vypada lepe na xboxu. Ale je pravda, ze graficky nejlepsi jsou ps3 exkluzivni hry. Takove vetsinou delaji studia, ktera umeji na ps3 programovat, viz. Naughty dog, jejichz Uncharted 2 je podle me nejvyssi meta (nepocitamli nekonozlove crysis)

Dostaneš ban, a co má být? To pouze znamená, že se konzole nedá připojit k síti a hrát MP. Já mluvil o problémech trochu jiného rázu, se zákonem.

Pokud vim tak hraní palených neni nezakone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když multi hry vypadají lépe, je to relativní. Často, aby se rozdíly našly, musíš je aktivně hledat, při zběžném pohledu vypadají hry prakticky stejně.

Ad pirajdy: vy si můžete vytvořit kopii pro vlastní potřebu ze softwaru, který vlastníte. Z jiného ne. Takže stahování her (i pro sebe) je nelegální, na rozdíl od filmů a hudby, které můžete stahovat zcela legálně.

Samotné hraní může být sice legální, ale je to na stejné úrovni, jako když ukradnete peníze (což je samozřejmě nelegální) a jdete si za ně něco koupit (samotné nakupování za peníze legální je).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to má být jako velikost kolik se do něj vejde?? protože 4Gb je docela málo ne? :D (šel by k tomu připojit 500Gb HDD disk a používat ho na hraní her přímo z něho?)

a taky jsem četl něco o tom Xbox LIVE tomu tky moc nerozumím xD ale doufám že se na Xboxech dají hrát stahované hry zdarma a nic měsičně neplatit aby to bylo jako na PSP :D (díky za odpověď)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xko s 4 GB má jen integrovanou paměť na ukládání profilů a savů . 250 Gb už má HDD na který se dají instalovat hry , ale DVD s hrou musí být v mechanice kvůli ověření , jestli hru vlastníš . 500 GB HDD připojit jde , ale může se z externího HDD využít jen 16 GB z celkové kapacity . Hraní na live je zpoplatněné - zdarma jsou jen první tři měsíce ( 3 x na různý profil měsíc ) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože kdyby šla využít plná kapacita, nikdo by nekupoval originální HDD od MS. Nicméně 16 GB stačí bohatě na savy a na instalaci aspoň jedné hry. A když ti to nestačí, vždy si můžeš koupit ten originální HDD.

Zdarma jdou pouze ty tři měsíce, pak už si musíš zaplatit. Toro to snad napsal jasně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu