Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s HDMI


zazinho

Otázka

Ahoj ahoj, koupil jsem si flešlí xbox 360 elite normalne jsem ho zapojil a dva mesice na nem hral palene hry. Pak jsem se chtěl také dívat na DivX apod. tak jsem chtěl nahrát kodeky přes USB což jsem zjistil jen tak nejde, jedině rovnou na hadr. a když se mi to nepovedlo tak jsem si updatoval aspon nový dash 9199, což se mi povedlo. Pak jsem se znova připjil k TV a od té doby mi nejede přes HDMi. Mám plazmu Panasonic TX-P42S10E. Přes VGA do Scartu mi normálně funguje ale TV asi nedokáže rozpoznat Xko. Zkoušel jsem Xko připojit na Strýcovu LEDku a tam normálně frčí v plném rozlišení. Dokonce jsem strýcovi sebral DVD s HDMI abych vyzkoušel jestli neodešli HDMi v mé TV, ale tím to také není. Prosil bych o radu jestli za to může ten nový Dashboard nebo co jiného se tomu mohlo. Popřípadě jestli se ten update dát vzít nějak zpět. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

DB 9199 (april 2010) uz nie je novy, novy je DB je kinect DB 12611.

U stryca na LEDke si mal konzolu pripojenu tym istym HDMI kablom ako u teba na Panasonicu? Nevyskusal si aj iny HDMI kabel? Mas tam 3xHDMI a ani v jednom nejde? Mas vybrany spravny vstup na TV?

A nerozumiem, ze ako je to: "Přes VGA do Scartu". Bud VGA kabel pre X360, alebo z AV kabla cez redukciu do SCART na TV...ci nie?

EDIT: ked to mas pripojene na HDMI v Panasonicu, tak skus este reset displeja: http://support.microsoft.com/kb/911059

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kabely jsem taky zkoušel ten je funkční a nejde ani v jednom z těch 3 hdmi a vstupy jsem také dobře vybíral. Tím kabelem do Scartu jsem myslel Composite AV Cabel přes redukci do Scart , který dostaneš při koupi. Reset jsem vyzkoušel, ale přijde mi že když to mám přes HDMi a zapnu tak Xko jakoby ani nenajede do dashboardu jakoby se zasekl a cekalo az ho pripnu k TV. Jako kdyby nepoznalo že je v TV, takže ten reset jsem provedl jen přes AV a taky to nepomohlo. ještě jsem našel toto

http://myego.cz/item/xbox-360-pal-50-pal-60-hdmi-a-component-problem/category/xbox-360/group/hry

, ale na to nemám ten správný kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A Composite (AV kabel - zlty video, cerveny a biely audio cinch) je co? :D

EDIT: ale vlastne to nic neriesi, ked to nastavenie v konzole bolo rovnake aj u stryca a u neho cez HDMI nebol ziadny problem...este mi napadlo, ci na plazme sa daju nastavit frekvencie Hz a znizit ich (nemam plazmu).

P.S.: Ja mam na LCD vypnuty "auto HDMI", tak ked zapnem konzolu, tak dash nabehne iba ked vyberiem ten spravny HDMI vstup na TV, inak konzola zapnuta a iba stred zapinaca svieti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0
jjo jo svítí akorát střed zapínače svítí a nic to nedělá ani to nenajde ovladač. To jsem právě chtěl se nějak prodrbat tou plazmou ale v tom nastavení pnemůžu nic najít.. spíš si myslím že za to může TV xko je vlastně v pořádku

A mas vybrany ten spravny HDMI vstup na TV ??? (dialkovym si ho vyberes, ak nenabehol sam automaticky). Aby sme sa tu dokola nemotali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu