Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s ventilátorem XBOX series X


alesstrof

Recommended Posts

Nemáte někdo zkušenost ? Po vypnutí konzole stále běží ventilátor XBOXU a po ochlazení konzole se nevypíná, takhle jede neustále (24/7). Po vypnutí ze sítě (230V) a opětovném zapojení se opět zapne ventilátor a opět jede nepřetržitě furt …. 🙄 Dříve se po ochlazení konzole vypnul a teď nic... 🙄 Nevím, jestli mám něco špatně nastavené nebo se vysral nějaký tepelný spínač …. Díky moc za názor a odpovědi.  

Řešil jsem toto s Microsoftem s odpovědí: 

Aleš, In my experience and based off of what I've seen others say, the fan will always been on, even in low power mode but you shouldn't be able to hear it. Also the machine will still be slightly warm to touch. It's All quite normal. If you think something is wrong with your unit I have provided a link below that explains how to register and start a repair order. It will then provide you of the next steps of mailing it out to be sent off.

http://devicesupport.microsoft.com

Aleš, Podle mých zkušeností a na základě toho, co jsem viděl, jak říkají ostatní, bude ventilátor vždy zapnutý, a to i v režimu nízké spotřeby, ale neměli byste to slyšet. Také stroj bude stále mírně teplý na dotek. Je to úplně normální. Pokud si myslíte, že s vaší jednotkou něco není v pořádku, poskytl jsem níže uvedený odkaz, který vysvětluje, jak se zaregistrovat a spustit objednávku opravy. Poté vám poskytne další postup odeslání e-mailem k odeslání. http://devicesupport.microsoft.com

Jede Vám také stále ? Přijde mě to divný .... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 1. 2021 at 10:35, Jozin napsal:

Ahoj. Mrkni do... NASTAVENÍ-OBECNÉ-REŽIM NAPÁJENÍ A SPOUŠTĚNÍ-ÚSPORA ENERGIE NEBO OKAMŽITÉHO ZAPNUTÍ. v tvém případě to ukazuje pravděpodobně na to okamžité zapnutí, kdy to jede defakto furt aby ses na to mohl připojovat vzdáleně...

Mam takto nastaveno a potvrzuji predchozi, stale vetrak jede i kdyz skoro neni slyset...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tyjo. Já dám vypnout konzoli, ovladač zhasne a jdu k tomu a slyším, že stále maká, větrá, po chvíli zhasne i bedna a větrák se dotočí a nic... Ale věřím, jsou to věci, já řešil tolik technických průjmů a nikdo neodpověděl. Zkus zahraničí...a dej vědět, jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj dnes ráno som si všimol rovnaký problém na xbox series x. Konzola vypnutá a chladenie išlo neustále. Mám pocit že je to tak spravené kvôli následnému okamžitému štartu. Našiel dalšiu možnosť vypnutia konzoly. Vtedy sa konzola vypne aj s chladičom.

NASTAVENIA - VŠEOBECNÉ - REŽIM NAPÁJANIA A SPUSTENIE - ÚPLNÉ VYPNUTIE.

Dúfam, že vám to pomôže. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Ahoj Bejku , nevím čím je to způsobeno ale mám stejný problém každopádně ti řeknu jak to mám já a možná ti to pomůže. Takže mám svojí konzoli xbox series x už 4 měsíce jsem s ní velmi spokojen ale jak se říká nic není dokonalé , každopádně jsem vypozoroval , takhle předem je nutno říct že mám konzoli v režimu okamžitého spuštění hraji deně cca 5 hodin deně takže proto ho mám v tomto režimu, nicméně jsem vypozoroval že mě se tento problém stane vždy když třeba vypnou elektřinu nebo je nějaký výpadek , tak si vždy řeknu jééé přijdu domů a určitě pojede větrák i přesto že je konzole v uvozovkách vyplá , prostě v tom režimu okamžité zapnutí , takže popravdě je vyplá na půl , no nic méně jak tomuhle problému předejít je buď natvrdo odpojit ze zásuvky což je zbytečné nebo dát režim úplného vypnutí , každopádně když jsem po vypnutí neboli výpadku elektřiny přišel domů tak prostě větrák se točil nepomohlo ani zapnutí a znovu vypnutí, furt se točil ale když vlezu do jakékoliv hry jen na moment než se načte a spustí a ze hry ihned vylezu v nabídce jí ukončím tu hru úplně a pak vypnu konzoli světe div se větrák se přestane točit a je klid ale to samé u mě nastane když vypadne internet to je ten stejný problém a to musím zopakovat to samé plus musí jít ten internet , takhle to mám já , snad ti to pomůže , prostě zkus najet do hry ukončit hru a vypnout konzoli dej vědět. maj sa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu