Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Existuje nĚkdo komu funguje xfps ??


xrat

Otázka

Nechci nikoho naštvat.. Jako asi jeden z mnoha PC střelcům sem si i já koupil XFPS Live, protože nejsem schopnej se s gamepadem naučit střílet i když se zatraceně snažim.. Xbox sem si koupil hlavně kuli pokračování HALO, kerý sem na PC miloval, ale s gamepadem to prostě neni vono.. Vynaložil sem značný úsilí na to abych zjistil se kterou myší se to dá mastit, ale bezvýsledně. Projel sem bezpočet různejch diskuzí na téma XFPS, ale nikde nikdo spokojenej, proto píšu sem a ptám se: EXISTUJE VŮBEC NĚKDO SPOKOJENEJ S TIM ADAPTÉREM?? NEMOH BY MI PROSÍM TEN NĚKDO PORADIT S JAKOU MYŠÍ TEN KRÁM FUNGUJE?? Utratil sem haldu peněz za myši a přád nic. Nemůžu se smířit s tim, že někdo vyrobí a prodává něco jako XFPS aniž by to fungovalo. Tady tomu typovi bych asi jednu vypálil - http://www.xcm.cc/customer_review_by_GrooveLama.htm - koupil sem si na vrch i to co doporučuje a nic. Lomcuje se mnou vztek a upadám do beznaděje.. XBOX mi příde fajn, ale nechápu proč ten Gates nepodpoří myši.. Prosim poraťe mi a nebuďte na mě oškliví.. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

kdysi jsem měl tenhle krám, sice starší verzi (xfps sniper v3) ale byla to celkem hrůza s tím něco hrát, myš mi jezdila trhaně zamířit se s ní nedalo, na každou hru znovu nastavovat ovládání mě taky pěkně vytáčelo takže asi po tejdnu šel krám z chalupy. Jinak k tvojí otázce, zkoušel jsem na tem několik myší, jak USB tak PS2, pak i různě s redukcema a všechno v pohodě, klávesnice to samý takže možná máš vadnej kus, jo nevím jak je to u tohohle novějšího kousku ale u toho sniper v3 byl potřeba pro správnou funkci a nastavení ovládání drátový ovladač, možná taky proto ti to nejde, nebo jestli u tohohle kousku není potřeba, no nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Právě že sem si k tomu koupil i drátovej ovladač a po odzkoušení asi dvanácti myší mi žádná nefunguje tak, aby se s ní dalo normálně kosit jak na PC, myši škubou bla bla bla.. Snažim se timhle způsobem vypátrat někoho komu to fachá, ale pochybuju vo tom.. Začíná mi připadat, že na nás výrobce zahrál LEVOU jako z učebnice a nacpal nám šmejd kerej nikdy nefungoval normálně. Nejvíc mě vytáčej ty kecy jak je to super atd na kerý sem naletěl jak pitomec. Je mi jasný že si lidi zvyknou na kde co, ale gamepad nikdy nebude tak dobrej jako myš. Nebaví mě učit se s gamepadem, abych se jakžtakž vyrovnal nepřátelům v REACH. Chtěl sem prostě prostě přijít domu z práce, sednout ke konzoli a kosit myší jak sem byl zvyklej z PC. Zvykání si na gamepad mi příde jako se znova učit po hustý bouračce chodit s protézou, trvá to věky a nikdy to nebude vono.. K XBOXU sem si za 7tisíc pořídil ten blbej adaptér, gamepad s kabelem, tři zaručeně fungující myši a to jenom proto, abych moh mastit HALO. Tohle tušit, tak se na to vyprdnu. Ve finále abych měl výčitky až budu ten XSPS nesmysl někomu prodávat, co mu asi povim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu