Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém se spuštěním


allecto

Otázka

Chci se zeptat stáhnul sem si fifu 11 a přes imgburn vypálil. Když ale CD vložim do xboxu tak nejdřív naskočí reading a pak open tray. Předpokládam, že je to tím, že když se po vypálení spustí kontrola tak mi to na 50% začne vyhazovat error ve čtení sektoru. Podle mě je to tim, ale jeden nikdy neví :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Flash nevim, ale mafia 2 mi jde akže tam by asi problém být neměl. Dvd soubor sem kontroloval přes abgx a vyskákaly mi akorát nějaký žlutý hlášky, ale ty by podle toho co vim neměly vadit . Červenýho tam nebylo nic. Akorát pak při kontrole po vypálení mi to hází chyby ve čtení sektoru jak sem psal v prvním příspěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mafia 2 má stejný wave jako ta FIFA, tam by problém být něměl... Jeidně pokud jsi ji neměl patchnutou na nižší wave a máš nějaký starý flash... Kdy jsi flashoval nevíš?

Já si myslím, že DVD bude špatně vypálené ale ne, že by ti vadily ty chybné sektory, ale že není správně nastavené L0 size, protože to vypadá, že mechanika tu hru ani nenačte a nerozpozná, podle toho co píšeš v prvním příspěvku.

Co jsi vypaloval a v jakém programu? soubor dvd jsi měl? nebo jen iso?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jeden z parametrů vypalování, který se právě nastavuje pomocí toho dvd souboru... Pak bych to projel znovu ABGX, nezapomeň zaskrtnout "create dvd file" a zkontrolovat, zda nemas zaskrtnute "dispable writes", to byt nesmi. Neni jediny duvod, aby fifa nebyla vsude zelena... Najed autofix level 3 a pak level 0 a vse musi byt zelene...

Pak to vypal znova, zvol pri vypalovani soubor dvd, nikoli iso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jeden z parametrů vypalování, který se právě nastavuje pomocí toho dvd souboru... Pak bych to projel znovu ABGX, nezapomeň zaskrtnout "create dvd file" a zkontrolovat, zda nemas zaskrtnute "dispable writes", to byt nesmi. Neni jediny duvod, aby fifa nebyla vsude zelena... Najed autofix level 3 a pak level 0 a vse musi byt zelene...

Pak to vypal znova, zvol pri vypalovani soubor dvd, nikoli iso

Kde nastavim to L0 size. Projel sem to tim abgx a všechno je zelený akorát dole je žlutě : "There is no verified of Xex CRC F3564FF5 in the online database"

A o řádek níž je Verification failed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

toro:

To je samozřejmě pravda, ale pokud má medium špatné sektory, pak to hodí chybu čtení při hraní nebo instalaci ne? Mě také dříve vypalovačka hodila při 50% chybu čtení sektoru, ale DVD přitom bylo v pohodě čitelné a hra se v xboxu nainstalovala na HDD. Allecto píše, že se mu medium vůbec nenačte, že ho xbox nerozpozná a to přeci není chybným čtením sektoru, prot si myslím, že problém bude ještě jinde, ale pokud ne, rád se přiučím..

Jasně, že se o L0 stará soubor *.dvd, ale tak pokud ho nemá nebo zvolí k vypálení soubor iso, pak to právě může být problém nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zoombik : Vůbec nepiš o LO size - to nastavuje soubor . dvd a nikdo se o Lo nemusí starat . Vypadá to ale na špatnou vypalovačku . Proto to při kontrole hází chybné sektory . Je to jasný příznak špatné vypalovačky .

Taky sem si to myslel. Už mam objednanou tuhle: http://www.alza.cz/doplnky-komponenty/cd-a-dvd/dvd-vypalovacky/lg-gh22ns40-sata-cerna-black-d107679.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kde nastavim to L0 size. Projel sem to tim abgx a všechno je zelený akorát dole je žlutě : "There is no verified of Xex CRC F3564FF5 in the online database"

A o řádek níž je Verification failed.

O LO se vůbec nestarej . Zoombik zbytečně dělá zmatky a píše blbosti . Můžeš to už klidně vypálit , je to v pořádku . Jen to nemohlo zkontrolovat s databází ABGX . Ale když jak píšeš nechodíš na live , tak tě to nemusí trápit . Když to ale znova nepůjde , tak je to špatnou vypalovačkou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
O LO se vůbec nestarej . Zoombik zbytečně dělá zmatky a píše blbosti . Můžeš to už klidně vypálit , je to v pořádku . Jen to nemohlo zkontrolovat s databází ABGX . Ale když jak píšeš nechodíš na live , tak tě to nemusí trápit . Když to ale znova nepůjde , tak je to špatnou vypalovačkou .

Ale tohle mi to hází celou dobu. Už sem to vypálil dvakrát a xbox to stejně nepoznal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale tohle mi to hází celou dobu. Už sem to vypálil dvakrát a xbox to stejně nepoznal.

Tak jak píšu - je to jasně vypalovačkou . Obzvláště také když to vykazuje i chyby na 50 % . Tam vypalování přechází na druhou vrstvu a to je samozřejmě náročnější , než normální vypalování . Už to dále nezkoušej a kup si tu vypalovačku jak uvádíš - bude výborná . Potom klidně můžeš vypalovat i na levnější media za 13 Kč :

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1

Já na ně vypaluju naprosto bez problémů .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jak píšu - je to jasně vypalovačkou . Obzvláště také když to vykazuje i chyby na 50 % . Tam vypalování přechází na druhou vrstvu a to je samozřejmě náročnější , než normální vypalování . Už to dále nezkoušej a kup si tu vypalovačku jak uvádíš - bude výborná . Potom klidně můžeš vypalovat i na levnější media za 13 Kč :

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1

Já na ně vypaluju naprosto bez problémů .

Hmm já nakoupil Verbatim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám stejný problém jako toro (ABGX mi hlásí u FIFA 11 - There is no verified of Xex CRC F3564FF5 in the online database )

Rozdíl oproti toro-vi je ten, že já i bratr chodíme na XBOX Live, proto bych se chtěl zeptat, zda by mi (pokud bych to vypálil) hrozilo flagnutí konzole. Zatím jsem to nevypaloval.

Jinak pro upřesněni, mám mechaniku Samsung MS-25 a stařičký flash Xtreme 5.2d (na této mechanice a tomto firmware rozjedu bez potíží jakoukoliv hru i s novou AP 2.5 (NFS Hot Pursuit,...atd.)), takže měnit firmware nepokládám za potřebný.

Co se týče té FIFY, tak .dvd soubor v archivu je, vypalovačku používám Sony Nec Optiarc 7340S a pálím na DVD+R DL Verbatim rychlostí 4x přes ImgBurn (vždy vypaluji .dvd soubor - ne ISO!!!)

Dosud jsem s žádnou hrou neměl problémy, ale tohle mě zaskočilo.

Prosím o obajsnění, případně kde seženu FIFU 11 v CZ, která má známý XEX??

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu