Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

the game could......80020148


Dragonin

Otázka

Omlouvám se za nové téma o tomto starém problému, ale ve všech (a to jich je mnoho) topicích o této chybě se mluvilo v souvislosti s jiným Cf než mám já...(5.03 (GEN-C)) Během posledních dní mi to naskočilo u dvou her 1) U Crashe Bandicoota a za 2) U nového Monster Hunter 3rd... Tyto dvě hry bych si docela rád zahrál.... :( V recovery menu mám nastaveno m33 driver a zkoušel jsem i sony NP6300 (nevím jestli jsem napsal ten druhý název správně xD) a všechny takovéhle kravinky mám nastavené... Myslíte že by mohl pomoct iso tool???(jestli ano, tak mi prosím připomeňte jak na to... Už jsem ho dlouho nepoužíval...) No mám PSP 3004... a asi nic dalšího vám o mém problému nejsem schopen říci... Předem moc děkuji za odpovědi!! (thx vás nemine)

Dragonin :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no tak to patchni v ISO Toolu,jinak co si tam dát Prometheus pro nový hry a pro starý Gen a přehazovat to?

a 6.20 Tn Hen + Prometheus iLoader je hrůza ti řeknu,ale musim bejt rád že my jde aspon ten Tn Hen když mi nejde downgrade na 5.03

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuji moc a mohl bych ještě trochu otravovat??? :) Jakej příkaz mám dát iso toolu??? Je to cso takže je tam méně možností a mne to mate... :) Ještě jednou děkuji..... (PS: Právě jsem rozchodil 6.20 TN Hen na kamarádově psp.. jupíí ten bude mít radost!!!!!!) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mohu se prosím zeptat na něco mimo téma prosím??? Dělám dalšímu Kamarádovi psp a nějak mi nejde downgrade... Vše jde v poho do chvíle kdy nastavuji ve vsh menu protect Flash0 a fake index.dat... Protože když zmáčku restart vsh tak PSP zamrzne... :( Je to PSP 1k a 6.20 TN_Hen na tom jde v pořádku... Děkuji za odpovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu