Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na ISO hry pre FW 6.31 a 6.35


RionSK

Recommended Posts

  • Odpovědi 231
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mam problem budu se opakovat.kdyz dam tu japonskou hru na modry napis drzim kolecko az nabehne cerna obrazovka a pote mi na tom napise nejakej Leak a spadne mi to do uvodniho menu psp,kdyz dam eboot do psp game tak tak nabehne cerna obrazovka a po 30 s se vypne psp. system mam 6.35 PRO nvm co stim mam dal delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj stahnul jsem hru flow a vytvoril jsem v pameti slozku iso a tam jsem dal tu hru ale kdyz spustim prometheuse tak tam neni zadna hra nedavat to nekam spatne??

musis dat flow.iso primo do slozky ISO hned v rootu karty to znamena ze otevres v kompu vymenitelny disk kdyz pripojis psp tam mas hned slozku ISO a do ty nakopiruj image {flow.iso} proste tak abys to nemel jeste v zadny podslozce ale primo jen soubor ve slozce ISO a nezapomen to rozbalit pokud to mas v raru zipu ci necem podobnym:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ve spolek,

jen sem chtěl poděkovat za super návod.....vše sem udělal jak je psáno v prvním příspěvku a funguje to na 100 procent.

Jen nevím kam to napsat ale stáhl jsem si Spiderman2 a nefubguje,tak jenom info pro ostatní.

Jinak píšete někde seznam her které jsou funkční na týhle upravě?Já jen že bych taky občas dopsal co jsem zkoušel hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu