Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mám jít opět do Xboxu?


henrybrno

Otázka

ahoj pařmeni,

v současnosti mam asi rok starý Xbox360 Arcade ve verzi Jasper s flaschem LT. Hraji dlouhodobě dá se říct jen FIFU a NHL. Jenže offline hraní už mě moc nebaví a online hraní se bojím banu.(při mém štěstí bych si kooupil gold účet na rok a za několik dní by se rozjela banovací akce:))

Chci si koupit novou konzoly ale nevím zda jít znovu to Xboxu nebo jit do PS3. Když propočítám ceny, tak to vyjde skoro nastejno(u xboxu sem přičetl xbox live na 2 roky a kinect) počítám i kinect který bych v budoucnu rád koupil, jelikož sem zatím moc chváli na něj neslyšel. Další plus vidim u xbox ovladače, na který jsem zvyklý. Jak jsem již smíňil hrál bych tyto dvě hry na LCD televizi o uhlopříčce 100 cm. Je nějaká konzole lepší na sportovní hry nebo jsou totožné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

JJ presně. Pokud má flash, je mu originálka celkem k ničemu, to je stejné jako prověřená hra...

Já bych kopuil asi zase Xbox... je to o nazoru, zda zkusit PS3, na druhou stranu se rika, ze zmena je zivot a NHL i FIFA vychazi kvalitne na obe konzole... Kazdopadne pokud ale hrajes pouze nebo hlavne tyhle dve hry a chces hrat online, vykasli se na flash a kup si je original, daji se sehnat za velmi slusne penize. Budes mit jistotu a uzijes si

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Preco hras offline? Sup sup preflashuj na LT+, zaplat si live, zaplat si za MS pointy moznost hrat multiplayer (myslim ze musis mat nejaky kod co ma originalka) a veselo hras ... nepotrebujes ani PS3 ani XBOX360 S, vykonovo je to stale rovnake, kebyze mas Falcon alebo nieco starsie kde nieje HDMI, ale Jasper uz HDMI ma :-)

ci mas flagnutu konzolu zistis cez program XVal, ak mas secdata clean, nieje sa coho bat... okrem toho ak dostanes ban, tak konzolu mozes predat a kupit novu - stale ta to vyjde lacnejsie ako cela nova konzola :)

ked budes patchovat vsetko cez abgx360 s SSv2 a hrat na najnovsom flashi, myslim ze nieje sa coho bat

(skontroluj si ale aj uz napalene hry, pri SSv1 sa to neoplati znovu napalovat, no pri inych chybach je cas to zvazit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Preco hras offline? Sup sup preflashuj na LT+, zaplat si live, zaplat si za MS pointy moznost hrat multiplayer (myslim ze musis mat nejaky kod co ma originalka) a veselo hras ... nepotrebujes ani PS3 ani XBOX360 S, vykonovo je to stale rovnake, kebyze mas Falcon alebo nieco starsie kde nieje HDMI, ale Jasper uz HDMI ma :-)

ci mas flagnutu konzolu zistis cez program XVal, ak mas secdata clean, nieje sa coho bat... okrem toho ak dostanes ban, tak konzolu mozes predat a kupit novu - stale ta to vyjde lacnejsie ako cela nova konzola :)

ked budes patchovat vsetko cez abgx360 s SSv2 a hrat na najnovsom flashi, myslim ze nieje sa coho bat

(skontroluj si ale aj uz napalene hry, pri SSv1 sa to neoplati znovu napalovat, no pri inych chybach je cas to zvazit)

diky ale napsal si to na mě moc složitě :D. kdyžtak mě pak odkaž na nějaky temata co bych si měl přečíst. Já sem jen hráč, co si koupil xbox360 na hrejte.cz s flaschem LT 1.1 a poslední co zvládnu je stáhnout a vypálit hru.

Xval sem si pozjišťoval a abgx360 používám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak první co musíš udělat je nechat si to někde předělat na LT+ (popřípadě LT+ 1.1). No a pak kontrolovat hry v abgx, na návod, co je tady na foru, bych tě uplně neodkazoval, protože jestli vím, tak ten se akorát zabývá nastavením abgx, ale už neřeší jak si opatchovat hru, která má jen SSv1. Jestli rozumíš anglicky, tak tenhle tohle je kompletní průvodce:

http://www.ixtreme.net/360-backups/abgx-tutorial-t5056.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

henrybrno: region zistis asi az po pripojeni sa s xboxom na live a pozres si napr. nakup Goldu alebo nejakej hry, ak tam bude dolar=us, libra=uk, koruna=cz, euro=(niekde kde maju euro)

co sa jedna nejakych navodov, nieco som napisal, mozes si to nehat prelozit do cestiny (dole je translate) ak slovencina robi problem :-)

abgx360 – nastavenie pre LT / LT+

abgx360 – patchujeme SSv2

XVal – šikovný program na určenie stavu Xboxu 360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu