Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Obraz u monitoru


SlipaneK

Otázka

Čego,koupil sem si VGA kabel k mýmu monitoru,protože boje telka stojí na prd.Všechno jede v poho,ale ten obraz se mi zdá takovej,no popravdě né uplně dokonalej.Rozlišení monitoru mám 1680x1050,nvim jestli to v tom hraje nějakou roli.Forza 3 vypadá eště celkem dobře,ale Alan Wake nic moc....nevim jestli mam něco blbě nastavený nebo tk,ale na to že ta hra podporuje 1080i tk mi to moc nepříde.Doufám že to podporuje ten můj monitor aspon xD.Dik za kazdou help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Čego,koupil sem si VGA kabel k mýmu monitoru,protože boje telka stojí na prd.Všechno jede v poho,ale ten obraz se mi zdá takovej,no popravdě né uplně dokonalej.Rozlišení monitoru mám 1680x1050,nvim jestli to v tom hraje nějakou roli.Forza 3 vypadá eště celkem dobře,ale Alan Wake nic moc....nevim jestli mam něco blbě nastavený nebo tk,ale na to že ta hra podporuje 1080i tk mi to moc nepříde.Doufám že to podporuje ten můj monitor aspon xD.Dik za kazdou help

A ten tvůj monitor nemá DVI vstup? Většina her běží v 720p, takže upscaling na tvých 1680x1050 by měl být ok... Pokud používáš VGA, je to analogový signál a není to zkrátka ono... Lepší varinat by byla koupit kabel HDMI->DVI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čego,koupil sem si VGA kabel k mýmu monitoru,protože boje telka stojí na prd.Všechno jede v poho,ale ten obraz se mi zdá takovej,no popravdě né uplně dokonalej.Rozlišení monitoru mám 1680x1050

Rozlisenie monitoru mas 1680x1050, ale v konzole mas ake rozlisenie nastavene?

Na druhu stranu si nemysli, ze ked hra podporuje aj 1080p, tak to musi byt ako "obrazok". Hry su vacsinou 720p (1280x720) 2xAA, ale i bez Antialiasingu (0xAA) a na tych 1080p je iba upscaling.

Na hry ako obrazok uz iba dufat v novej generacii konzol (o take 3 roky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A ten tvůj monitor nemá DVI vstup? Většina her běží v 720p, takže upscaling na tvých 1680x1050 by měl být ok... Pokud používáš VGA, je to analogový signál a není to zkrátka ono... Lepší varinat by byla koupit kabel HDMI->DVI
Bohužel nemá,je už docela starej :cry:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Rozlisenie monitoru mas 1680x1050, ale v konzole mas ake rozlisenie nastavene?

Na druhu stranu si nemysli, ze ked hra podporuje aj 1080p, tak to musi byt ako "obrazok". Hry su vacsinou 720p (1280x720) 2xAA, ale i bez Antialiasingu (0xAA) a na tych 1080p je iba upscaling.

Na hry ako obrazok uz iba dufat v novej generacii konzol (o take 3 roky).

V konzoli mam taky 1680x1050
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu