Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kody na XBOX krabičkach na multiplayer hry po LIVE ???


rootan

Otázka

K novemu xboxu jsem si koupil dvě hry Guitar hero Metallica a NFS:Hot pursit2.Obě mají na krabičkách uvnitř natištěný online kod ve tvaru XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX. U hry nfs mi při vkládání toho kodu píše že v současné době nelze vložit ,zkuste později a u GH jsem nikde nenašel kam vložit ten kod.Live mam v poho aktivní a funkční ,přez to tyto hry nejdou hrat online.Před rokem jsem mel ještě stary xbox kde jsem například hru GH metallica hral online v pohodě bez jakýchkoliv problemu natož s nějakým vkládáním kodu.Setkal jste se stím někdo?Měl jsem zato že takové kody se vkladaji jen do PC her a hra pokud mam live pojede vpoho v multaku :( . Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

takže u nfs jsem aktivoval tim kodem online hrani v tom redeem codes jak si mi poradil,ale u gh stale nevim tam je kod ve tvaru o jeden symbol menší XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX takže mi políčka nyvycházeji.Mate někdo nějaký nápad na co by tento kod mohl být ?diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu