Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tablet pro studenta


FreeMan__

Recommended Posts

Dobrý Podvečer,

Už dlouhou dobu se nemůžu rozhodnout jaký tablet jestli androidácký, ipad nebo až výjde blackberry playbook.

Nyní chodím na střední školu a mám jenom stolní počítač (windows). Takže bych potřeboval přenosnou věcičku. Notebook a netbooky jsem měl chtěl bych zkusit něco nového.

Zaujal mě Ipad ale i playbook od BlackBerry

Požadavky:

- Práce s textem,prezentace atd. (hlavní)

- Přehrávání filmů a hudby

- Přední Kameru pro videohovory (neni nutná)

- větší displej. (ca velikostí IPAD)

- Podpora FLASH (neni nutná)

- něco aby to šlo připojit k TV

Předem za názory děkuji,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti nezáleží na ceně, tak si počkej na BlackBerry PlayBook.

Dnes jsem s ním viděl "minipreview" a čuměl jsem s otevřenou pusou.

viz.: http://www.mobilmania.cz/clanky/blackberry-playbook-na-vlastni-ruce-a-poradne-ces/sc-3-a-1315328/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
No myslim že se vyplatí počkat na Ipad2 ;) A s tim flashem to neni kvůli tomu že ho Jobs nemá rád.

Jakykoliv argumenty Apple vuci flashi jsou kec. Pravda je ta, ze ho Apple nechce kvuli tomu, ze by se tim ohrozil prodej aplikaci a her, protoze dosti lidem by stacily flashove app/hry :) Protoze ve flashi by se dala udelat prakticky jakakoliv aplikace, ktera je ted na iOS. A pak je to samozrejme Jobsuv odpor a osobni boj - je to videt treba na tom, jak Apple razi HTML5 a jak opozdeny je vyvoj flashe pro Mac OS X - takze tohle ma byt (imho) takova Jobsova kompenzace.

Jinak on topic: Ten playbook se mi libi ze vsech tabletu nejvic. Pokud ale vybirat neco aktualne, tak urcite android - rozhodne ne iPad. Android je proste univerzalnejsi, uz na nem jde i flash atd. Jenom pozor! Pri vyberu spravneho tabletu. Doporucuju tablet alespon s 800MHz+ CPU a hlavne s alespon 512 MB RAM.. Jinak to je (neprijemne) pomale (osobni zkusenost).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Table Notion Ink Adam Srdcem novinky je dvoujádrový ARM procesor Nvidia Tegra 2 Cortex A-9, který pracuje na frekvenci 1 GHz. K dispozici má 1024 MB operační paměti. Procesorem se stejným taktem je vybavena také konkurence od Applu, ta má však pouze 256 MB paměti.http://www.novinky.cz/internet-a-pc/222687-sikovny-tablet-notion-ink-adam-ma-vse-co-ipadu-chybi.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu