Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360,elite,120 gb filmy?


image

Otázka

zdravim sem uplně novyý žačatečník laik teprve začinam s xkem koupil jsem si jej nedavno a chci se zeptat přehraju na tom filmy dvix avi prostě ty klasiky:arrow::wohow:

Ted sem se někde dočet že to musim stahnout z xlive najde se tu nějakej navod nebo neco?

Jde mi o to vlastně jestli mohu z hdd pouštět filmy formatu avi divx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

iba ak, tak snad z externeho hdd... na hdd xboxu urcite nie, MS okrem hier cez xbox ponuka aj sluzby ktore sa venuju filmom, takze by si srali do vlastneho hniezda

xbox je na hranie hier, nie na pozeranie filmov, ak niekto chce kukat filmy nech si zozenie nieco taketo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok,známej chce kupovat klukovi,tak se mě ptal jestli to funguje (multifunkční..hry,filmy,hudba,atd...)tak abych ho neuvedl v omyl.

to sem asi nepatří ale musím se zeptat...

xko mám 2měsíce mám nejnovější flash....(když si pořídím hdd a půjčím si hru originál nebo pálenku,půjdou uložit na hdd? a půjdou hrát je z hdd?)

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pojde ti nainstalovat na HDD (setris mechaniku, disk, je to rychlejsie atd.) ale pre hranie musis mat disk v mechanike, bez neho to nespustis

HDD inak velmi odporucam, vela ludi tu ma problem, ze im X-ka necitaju disky, dovod je vacsinou ten ze hrali bez instalacie na HDD

na xboxe spustis aj hudbu aj filmy, ale nieje to primarne ako prehravac...

DVD by napr. nemal byt problem, no otitulkovat divx sa neda, taktiez mp3 su problem (pozna len wma, napr. vlozis CD a zripuje ti ho na HDD na wma)

xbox ako multimedialny prehravac sa pouziva v USA, filmy, televizia, internetove radia atd. vsetko to tam funguje perfektne (za peniaze samozrejme), streamovane cez internetove pripojenie

da sa pouzit z casti napr. streamovanie cez lokalnu siet z PC, su na to dake softiky... no vsetko je to stale dost obmedzene podla mna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu