Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Arcade a HDD 20-250GB


tom_35

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ja jsem si koupil originalni microsoftackej 250 GB za 1 600 kc a nemuzu si stezovat. Jinak je tu topic o neoriginalnim HDD, tak jestli chces, tak si o tom pocti. A jinak s dashem 9199 muzes pouzit flash s max kapacitou 16 GB

Díky za odpověd, já chci jen ten nasazovací z vrchu. Na Ebayi jsem ten 250 GB našel cca v přepočtu za 1050 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Díky za odpověd, já chci jen ten nasazovací z vrchu. Na Ebayi jsem ten 250 GB našel cca v přepočtu za 1050 Kč.

To je dobrá cena. HDD se rozhodně vyplatí, ale použít můžeš pouze originální HDD (neoriginální externí USB disky lze použít jen pokud máš JTAG). Ty stejně chceš ale jen ten "nasazovací z vrchu," takže se tě neoriginální netýká. Vyplatí se cenově ale asi jen už pořádné 120 GB nebo 250 GB. originální 20 GB se dá nahradit 16 GB flashkou, jak již tu bylo řečeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je dobrá cena. HDD se rozhodně vyplatí, ale použít můžeš pouze originální HDD (neoriginální externí USB disky lze použít jen pokud máš JTAG). Ty stejně chceš ale jen ten "nasazovací z vrchu," takže se tě neoriginální netýká. Vyplatí se cenově ale asi jen už pořádné 120 GB nebo 250 GB. originální 20 GB se dá nahradit 16 GB flashkou, jak již tu bylo řečeno.

Díky za odpověďi, já to risknu a zkusím to koupit tam. Ještě jednou děkuji za příspěvky. Tom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu